NEUTRALNI TERENI KAO ALTERNATIVA Liga nacija će se igrati ?

Čelnici UEFA ne nameravaju da odustanu od takmičenja u Ligi nacija usled pandemije.

Kako Sport klub prenosi odluka o igranju Lige nacija biće doneta pre finala Lige šampiona.

Mere zaštite će biti iste kao i na utakmicama Lige šampiona i Lige Evrope.

Sve selekcije imaju i opciju da u slučaju nemogućnosti igranja mečeva kod kuće igraju na neutralnom terenu.

UEFA će objaviti i zemlje u kojima se mogu organizovati pomenuti mečevi.

Da podsetimo utakmice Lige nacija bi trebalo da se odigraju u septembru, oktobru i novembru.

UEFA OBJAVILA TERMINE: Evo kada naši klubovi počinju kvalifikacije

OBAVEZN POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #06 | FUDBAL, ILIJA I JOŠ PONEŠTO

14 Komentara

    Po meni odluka je na mestu, ako ne moze da budu domacini igrace na neutralnom

    opet posteno od njih sto se utakmice mogu igrati ns neutralnim terenima

    Za sve moze da se nadje resenje

    upravo tako, ne prepustaju nista slucaju

    Nema smisla ista igrati bez navijaca

    Ma totalno je bez veze takmiciti se i igrati pred praznim tribinama.

    pa bolje i tako nego da se ne igra uopste,da se lepo odrede dve ili tri zemlje u kojoj je najbolja situacija i gotova prica

    Pa da ipak su doneli odlicne odluke o nastavkulige nacija

    Nije mi to fora sa neutralnim terenom

    Nije, ali bolje je i tako nego da se uopste ne igra

    Bezveze, nek se izvlači kuglicama ko će biti domaćin

Postavi odgovor