Čelnici UEFA ne nameravaju da odustanu od takmičenja u Ligi nacija usled pandemije.
Kako Sport klub prenosi odluka o igranju Lige nacija biće doneta pre finala Lige šampiona.
Mere zaštite će biti iste kao i na utakmicama Lige šampiona i Lige Evrope.
Sve selekcije imaju i opciju da u slučaju nemogućnosti igranja mečeva kod kuće igraju na neutralnom terenu.
UEFA će objaviti i zemlje u kojima se mogu organizovati pomenuti mečevi.
Da podsetimo utakmice Lige nacija bi trebalo da se odigraju u septembru, oktobru i novembru.
UEFA OBJAVILA TERMINE: Evo kada naši klubovi počinju kvalifikacije
OBAVEZN POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #06 | FUDBAL, ILIJA I JOŠ PONEŠTO



Goran22
Po meni odluka je na mestu, ako ne moze da budu domacini igrace na neutralnom
Rade Vulic
opet posteno od njih sto se utakmice mogu igrati ns neutralnim terenima
Luka99
Za sve moze da se nadje resenje
Biska
upravo tako, ne prepustaju nista slucaju
Sasa55
Pa dobro, samo bez publike i to je to
Mile
bice interesantno ako je tako…
Dare24
Nema smisla ista igrati bez navijaca
Nemanja9
Zašto da ne ako postoje uslovi
Čičarito
Ma totalno je bez veze takmiciti se i igrati pred praznim tribinama.
rodrigo
pa bolje i tako nego da se ne igra uopste,da se lepo odrede dve ili tri zemlje u kojoj je najbolja situacija i gotova prica
Sasa22
Pa da ipak su doneli odlicne odluke o nastavkulige nacija
Ljube
Nije mi to fora sa neutralnim terenom
Anci3
Nije, ali bolje je i tako nego da se uopste ne igra
Toza
Bezveze, nek se izvlači kuglicama ko će biti domaćin