Biti ili ne biti je sutrašnja utakmica za Partizan protiv Lokomotive Kubanj. Pobedom, crno-beli bi imali šanse za prolaz dalje. Poraz ih stavlja u gotovo nemoguću poziciju.
Ništa manje važan meč nije ni za rusku ekipu koja u Beograd dolazi pojačana za dvojicu bivših košarkaša upravo Partizana – Drua Gordona i Najdžela Vilijams-Gosa.
Trener Lokomotive, Jevgenij Pašutin svestan je da će odbrana biti od najveće važnosti za njegov tim.
– Najvažnija stvar je da budemo agresivni u odbrani u Beogradu. Moramo da igramo dobru defanzivu protiv Perkinsa, Pejdža i Jaramaza. A da u reketu zaustavimo Veličkovića, Jankovića i Tomasa.

Foto: Guliver
Ističe iskusni trener da je njegov tim došao u glavni grad Srbije po pobedu.
– Neophodno je da kontrolišemo pik en rol protivnika, da se naviknemo na fizički jaku igru i da budemo bolji u skoku. Ovo je važna utakmica, daćemo maksimum i igraćemo samo na pobedu.
Bivši košarkaš Partizana, Dru Gordon veruje u saigrače i da će uspeti da ostvare pobedu u važnom meču.
– Biće to teška utakmica. Igrati u gostima nikada nije lako. I jedni i drugi imamo veliki ulog. Ali, mislim da smo odradili dobro pripremu utakmicu. Imam veru u igrače, da ćemo igrati čvrsto, zajedno i da ćemo pobediti.
Duel između Partizana i Lokomotive na programu je sutra od 20 časova i 30 minuta.
“Nema razlike između Lebrona i Džordana”
Obavezno pogledajte:PRIPREME | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #40



JNA79
Kako stvari stoje nema Partizan šta da traži u meču protiv Lokomotive, tužno ali istinito.
Dorcolac
Bilo bi dobro da Partizan pobedi,ali jos nisu dovoljno mocni da to sa sigurnoscu tvrdimo!!!!!
xanax
Nama bi islo u korist,mada to nije cesta pojava za njih 😛
Poppy
Tesko da ce Lokomovita srusiti domacina. Verujem u Partizan! Mnogo su jaki! Nikad jaci! Velickovic najbolji u nasoj ligi!
goca72
hahahahahaha e ako su oni jaki ja sam Cak Noris.
Poppy
Ma Partizan ce samleti Lokomotivu! Ne moze niko da ih zaustavi! Zaista dominiraju Jaramaz i ekipa ove sezone!