KLS PROLONGIRAO ODLUKU: Kada će Partizan saznati svoju kaznu?

Košarkaška liga Srbije (KLS) još uvek nije donela odluku o sankcijama za Partizan, koji je svojevoljno napustio takmičenje.

Kao što znate, iz Partizana su izrazili nezadovoljstvo zbog preraspodele domaćinstva, a onda su odlučili i da ne igraju polufinale protiv FMP Meridiana.

Prošla je cela nedelja od pokretanja disciplinskog postupka, a osmi dan je krajnji rok u kojem, prema propozicijama, KLS mora da se izjasni.

S obzirom da je osmi dan neradan, očekivalo se da će Ilić možda ranije da preseče i odluku saopšti danas, ali kako Sport Klub nezvanično saznaje, to će biti obavljeno u ponedeljak!

Do tada će u javnosti da traje licitiranje, koje i kakve bi posledice crno-beli mogli da snose zbog odustajanja od učešća u plej-ofu KLS. Pominje se selidba u niži, treći rang, a postoji i mogućnost finansijskih sankcija…

Naime, prošlog petka je zvanično pokrenut postupak, a disciplinski sudija Dragutin Ilić je u ponedeljak poslao zvaničan dopis Partizanu da se u roku od 48 sati i službeno izjasni. Dakle, posle svih tih proceduralnih koraka sada je na konačnom potezu disciplinski sudija. Prema tome, čeka se ponedeljak, kao „dan D“.

ČOVIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU: Kada krene vređanje i pljuvanje… Ima raznih iskompleksiranih idiota!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja

 

7 Komentara

    Verovatno ne mogu da donesu odluku dok ćoravi ispred FMP2 to ne najavi u gostovanjima na svim televizijama gde se pojavljuje kao kvisko!!!

    Naravno da su zasluzili selidbu dva ranga nize ali od toga neće biti nista.

    Verujem da su prolongirali odluku pod pritiskom

    Mislim da će ih debelo udariti po džepu

Postavi odgovor