Duško Ivanović u ponedeljak je seo na klupu Crvene zvezde, a već dva dana kasnije održao je trening koji će tim sa Malog Kalemegdana dugo pamtiti!
Naime, dan uoči utakmice sa Asvelom u Evroligi, crveno-beli su počeli trening oko 17 časova i završili ga nakon čak pet sati, oko 22 časa.
Sam Ivanović potvrdio je ovu činjenicu rekavši kroz osmeh da je trening trajao još duže, i da je završen oko 23 i 30 časova.
– Momci imaju predispoziciju da rade, čvrsti su. Ono što sam primetio na dosadašnjim utakmicama i za ova dva treninga, potrebeno im je strpljenje i vere. Kada bi to imali sutra, mnogo bi nam pomoglo. Nisam pokušavao mnogo da menjam, jer ne bi imalo efekta, samo detalje – rekao je Ivanović.
Povoljna okolnost po novog trenera Zvezde je i to što je jedan od lidera ovog tima Luka Vildoza kojeg odlično poznaje zbog saradnje u Baskoniji.
– Njemu će to olakšati, jer zna o čemu se radi i može da pomogne momcima, da sve to ide brže. Ovo su pravi profesionalci i sve će to brzo prihvatiti. Nedostaje vremena, ali tako je kako je, nema opravdanja – jasan je Ivanović.
Crvene-bele sutra od 19 časova očekuje duel sa Aasvelom u okviru osmog kola Evrolige, ujedno to će biti i debi crnogorskog stručnjaka na klupi tima. Sigurno je da će Zvezda imati veliku podršku navijača na tom meču, ali Ivanović zna da ipak igrači odlučuju utakmice.
– Sigurno da će navijači biti pomoći svima nama. Uvek su bili šesti, sedmi ili osmi igrač Crvene zvezde, ali na kraju, ovi momci moraju da postižu koševe i da se brane, a publika će pomoći – zaključio je Ivanović.
PARTIZAN NAJGLEDANIJI U EVROLIGI: Obradović i ekipa imaju ozbiljan vetar u leđa!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Kofer spakovan za Katar – Meridian Slot Jackpot ima novog dobitnika



aleksej
Samo rad i disciplina mogu da naprave bolju i kvalitetniju Zvezdu!
jasin
Samo oštro sa njima i polako će početi da se vide rezultati rada i discipline koju će zavesti novi trener
vladimir
Red rad i disciplina po tome je poznat ,morace odmah da se nametne kao autoritet to je jasno
jakov
Mislim da ce lepo da ih zategne on i spremi za utakmice koje idu
todor
Jedno jos pojacanje kad bi se obezbedilo dobro bila bi to top ekipa
irina
To im treba,vidi se da su totalno nespremi na terenu!
masa
Tako i treba,dosta je zezanj bilo!
relja
Mora tako ako misli da napravi dobre rezultate mnogo posla je pred njim preuzeo ih je u teškom trenutku