Košarkaš Fenerbahčea Kostas Slukas mogao bi ovog leta da se vrati u Olimpijakos za koji je igrao do pre pet godina.
Bez obzira na to što je košarka stopirana klubovi uveliko kuju planove za narednu sezonu, a Olimpijakos je naciljao povratak Slukasa.
Virtus bi voleo da se igra: Iz Bolonje ne žele titulu za zelenim stolom!
Slukas je letos produžio ugovor sa Fenerbahčeom na tri godine uz opciju da za određeni iznos može da napusti klub.
To je karta na koju ide Olimpijakos.
Slukas je u Fenerbahče prešao 2015. na leto i sa turskim timom je dve godine kasnije osvojio Evroligu.



Ljuba
Mislim da bi Slukas u Olimpijakosu bio dosta korisniji…
grobar
Ma kako igraju ove sezone treba zeljko sve da ih otpusti. i da nam vrati jana, zoa i lea!!!
Jova
Iskreno mislim da bi Olimpijakos uspeo da dovuce Slukasa iz Fenerbahcea, moje laicko misljenje.. a i nije dzabe potpisan ugovor uz taj uslov