MILAN KORISTI KRIZU: Rebiću opada cena, pa ostaje u Italiji!

Milan je do sada u nekoliko navrata pokazao interesovanje da zadrži fudbalera Ajntrahta, Anta Rebića, ali čini se da je sada idealna prilia da do trajnog transfera i dođe.

Pandemija koronavirusa je mnogim igračima snizila cenu, pa tako i Rebiću, a Italijani bi to mogli da iskoriste.

Italijanski mediji pišu da su Milanezi u kontaktu sa menadžerom fudbalera i da uveliko rade na njegovom ostanku.

Rebić je 2013. godine potpisao za Fiorentinu, ali su usledile pozajmice u Lajpcig, Veronu, pa u Ajntraht, čiji je postao član 2018. godine.

Ponovo je otišao na pozajmicu, ovog puta u Milan, pa Italijani imaju nameru da ga zadrže.

Kako se navodi, i sam igrač je zainteresovan da ostane u klubu, pa se očekuje da se lako dogovore oko finansijskih detalja.

Uvek ista fudbalska dilema – sada u režiji Antonia Kasana!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: EURO 1976. u Beogradu, klizanje Juge posle 2:0 protiv Nemaca i rađanje „panenke“!

NAKON MESEC I PO Dajer kažnjen zbog napada na navijača!

89 Komentara

    Mogli bi dobiti ovaj novac ali na rate, bez obzira na trenutnu situaciju.

    E jadan je taj klub kad ceka da igracu padne cena pa onda da ga kupi.

    Dobar je Rebic.Bice odlican u Milanu.Jos ce sada imati i vise prostora odlaskom Zlatana

    Cini mi se da Milan na pocetku nije bio zadovoljan formom Rebica. Sad odjednom ga hoce zadrzati. kako se samo sve menja

    To bi Milan bas bio pametan potez, extra igrac.

    Ma sta ga zadrzavaju nista nije ni pokazao .teraj te to

    Neka se bori taman za Milan da ga iscupa

    Odlično se uklopio u Milan …jedan od retkih koji se ovde snašao !

    Rebic je dobar igrač mogao bi i u bolju ekipu od Milana.

    Pa proći će kriza. Povećaće ugovore. Samo da se malo priča o njima.

    Zasluzio je da ostane , upalio se , opasan golgeter

    Ma ostace u Milan , realno snasao se… krenuo je da reseta i vadi milan iz “*ovana”

    Tako je, taman je usao u formu i usledila pauza zbog korone, samo da nastavi gde je stao…

    Ostace Rebic u Milan, tek je krenuo da reseta, predobar je

    Rebic igracina mislim da ce napustiti on Milan kao na keca

    Na pocetku se nije snasao, ali je kasnije u svojim partijama pokazao da zasluzuje mesto u Milanu

    Dobar je on igrac mislim da celnivi Milana treba da razmisle pre nego sto ga prodaju.

    Druze oni bi da ga otkupe

    To je za Milan dobra stvar jer on je dobar igrac.

    Najbolja solucija za njega je da ostane.

    U svakom klubu se dobro pokazao,moze da bira

    Dobar je,Milan je pravi klub za njega

    Pasce im svima cena zbog krize, i svako ce ostati tu gde jeste dok sve ne dodje na svoje

    Mislim da je zasluzio da ostane, izvanredan igrac nema sta

    Ne bih bas rekao da će tako glatko biti, prvo sto klubovi, mislim na Frankfurt i Milan nisu dogovorili otkup, već dvogodišnju pozajmicu, drugo nece ga za bagatelu pustiti bivsi klub ako se zna da samo deo od transfera pripada njima a deo ide i Fiorentini, iz cijih redova je i pojacao Nemačkog prvoligaša, ima dosta zavrzlame oko ovog transfera.

    Pa on je jedina svetla tacka u Milanu,ako su pamtni dace sve sto traze

    sjajan je igrac !!!!

    Svi koriste ovu situaciju da kupe dobrog igrača po niskoj ceni pa tako i Milano

    Odlican igrac. Zasluzuje da ostane tu gde jeste.

    oni ga zele, on ih zeli onda je odluceno

    U ajntrahtu bio strah i trepet mora to da naplati dobro

    Dečko je strašan igrač moraju ga zadrzati

    Rebic je igracina. Treba jos malo da se uhoda i klub ce biti top

    ne sumnjam ja u njega, obecava

    Ovaj lik se dobro snalazi sa Ibrahimovicem, treba da ga sacuvaju!

    dobar su tandem

    Ako su pametni iskoristice ovo i zadrzati ga,zasluzuje da bude u Milanu.

    Brz, snazan, uporan, konkretan. Nije ga krenulo u Milanu na pocetku, cuta je i radio i eto ga sad, ceo stadion mu aplaudira. Kapa dole majstore, treba da ostane

    Veliko je to pojacanje za Milan realno ako ga otkupe. ?

    Sjajan igrac. Treba da ostane u klubu.

    I trebalo bi da ostane, dobro im je dosao

    Rebic odlican igrac,Milan da je pametan da ga zadrzi

    Mislim da se on lepo uklopio u ekipu,samo jos da se pogode oko cifre

    Pa to a zbog korone msm da ce to lako sada biti

    Super je za njega da ostane tamo inace igracina

    Za njega i da plate kolko traze ako treba

    Slazem se, sjajan igrac

    Ostace on tu na obostrano zadovoljstvo. Jeste pala cena svim igracima, ali verujem da ce klub uraditi sve da ga zadrzi.

    Nadamo se, sa njim i nekoliko novih igraca moze Milan da bude mnogo bolji.

    Uvideli su da je u pitanju veliki talenat, sjajno igra momak iz hrvatske

    Dobar i kvalitetan igrac, uklopio se u ekipu. Mislim da i ako zategnu cenu treba ga zadrzati u klubu

    ma bolje da ga puste da ide,ionako nije neki igrac.

    Nista mu ne fali da ostane u Milanu..

    Ne jedan od,nego najbolji igrac Milana

    Posle Ibrahimovica je najbolji. Stari Ibra je jos uvek tata

    Mnogo dobar igrac,greska je ako ne ostane

    Treba da ostane. Dobar igrac, radnik na terenu.

    Trebaju ga zadržati po svaku cenu, vredi.

    Bukvalno najbolji igrac u Milanu

    Delimo isto misljenje

    Super sto i on zeli da ostane u klubu, tako da je to maltene reseno ?

    ahahaha, koliko ce se usreciti tu, videcemo 😀

    Odlican igrac Rebic, i po meni najbolje da ostane u Milanu…

    Ostani i nek dovedu kostica pa luku jovica u spic

    Pokazao je da je najbolji igrac Milana

    Pokazao od kad je dosao Ibra tad je i proigrao.

    Samo se lova gleda

    Najbolji igrac milana trenutno

    Ništa cifra, i to? Baš me zanima koliko će da se otvore.

    Koliko god da se otvore, svakako su ocito iskoristili momenat

    Cini mi se da ovde nema problema… Obe zele isto.

    Dobar igrac. Trebalo bi da ostane.

Postavi odgovor