Fudbalska asocijacija Francuske danas je donela odluku o završavanju sezone. Nakon 28 odigranih kola Pari Sen Žermen je novi stari šampion.
I dok oni klubovi koji su nezadovoljni ovakvom odlukom najvljuju tužbe, Francuzi su već odredili datum nove sezone.
TENZIJE U FRANCUSKOJ Tuluz tuži ligu što je eliminisan pre kraja!
Nova sezona će početi 22. avgusta, dogovorila je liga u saradnji sa televizijskim kompanijama.
Na ovakvu odluku može da utiče samo Vlada Francuske ukoliko utvrdi da održavanje utakmica može narušiti javno zdravlje.
Izvesno je da će se mečevi do sredine septembra igrati pred praznim tribinama.



Gedza
po meni jako skandalozna odluka a tabela ne bi bila ni blizu ovoga na kraju sezone
Tasa
Sve jasno i precizno
Coda
Pametna odluka ,cekamo narednu sezonu.
Mikica 93
Mislim da ovako treba i ostali da urade.
Pocnes novu sezonu i cao.
Ova nije imala srece. Ne treba siliti nista
Mića3
Ažurni su nema šta.
Milojica
Ishitreno skroz, politicari treba da se bave politikom a ne sportom.
Marko
Doneli su dobru odluku, i tu nema dileme.
Racic
Kod Francuza u ligi je sve vec bilo jasno oko pobednika tako da im ova odluka i nije tesko pala.
Milojica
Psz nije, a ostalim timovima koji su imali sanse da izbore izlazak na evropsku scenu a sad im je to uskraceno….. Sta sa tim.
Rajic
Najpametnije sto su zaustavili em zbog virusa a i psz tesko da ce srusiti
Tzki
Tako se to radi, netreba forsirati po svaku cenu nastavak
DuLE
Kako je moglo drugačije. Bravo za FFF a buuu za novinare sa fejk vestima. PSG bi i ovako i onako bio prvak.
Ronaldo
Ne razumem razlog zasto nisu nastavili…
Todor
Premier Liga, LA Liga, Serija A i Bundes Liga, kao jedine ozbiljne lige ce se nastaviti.
Svim ligama koje su ovako prekinule prvenstvo zabraniti učešće u Evropi sledeće godine, pa nek se igraju medjusobno.. Ako svi ljudi mogu da se vrate na posao u fabrike itd, mogu i oni da trce za loptom 😀
Boban
pozabavice se Francuzi jos ovom problematikom
Zoran
A sto ce Ren po prvi put u LS jel im to ne valja
Andrej
Ma da narusice zdravlje nek igraju i ne zvrndaju vise
Ruki
Sad su naravno svi nezadovoljni i naravno bice tuzbi ali ljudi ne vrede vam te tuzbe izgubicete dosta novca
Buda77
igracima svakako nije bilo do igre,velikoj vecini…nije avgust daleko…taman ce se stvari vratiti do tada u normalu
Volfgan
Ako se vrate
Diarra
Da li ce bas tako biti? Ne bih ja toliko siguran bio, fudbalska asocijacija Francuske ce morati dobrano da plati Lionu, za neocekivane gubitke, videcemo uostalom narednih meseci kakav će epilog biti.
Petar
Ko gubi ima pravo da se ljuti ali s obzirom da je u vanrednoj situaciji donesena odluka nekako je ispalo kako se kome zalomi
Lazar7
Tako je slazem se a i doneli su najpametniju odluku.