Iako je Kristijano Ronaldo često na meti kritika zbog svoje arogancije, čini se da Zlatan Ibrahimović ni malo ne zaostaje.
Ibrahimović je ovog puta otišao toliko daleko da je sam sebe proglasio najboljih igračem Švedske.
Opravdanje za takvu izjavu nalazi u tome što je “Zlatnu loptu” Švedske osvojio čak 11 puta, dok su svi drugi dobitnici to uradili po maksimum dva puta.
-Najbolji sam švedski fudbaler u istoriji. Ono što sam ja uradio nije niko drugi. Dva puta su najviše osvajali “Zlatnu loptu”. Koliko ih ja imam? Imam 11. Jesam li arogantan? Nije bitno. Ja sam najbolji – rekao je Ibrahimović.
Zlatan je tokom svoje karijere igrao za Malme, Ajaks, Juventus, Inter, Barselonu, Milan, PSŽ, Mančester junajted, da bi posle epizode u Americi ponovo zaigrao za Milan.
ČUDNA KLAUZULA: Flamengo obećao Ronaldinju dve žurke nedeljno?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob prisećaju se Evropskog prvenstva 1992!
MAJSTOR RUI KOŠTA Bio je toliko poseban da nije ni navlačio štucne



Lazar
Pa i jeste
Gedza
Mozda ipak Henrik Larson
Peca
Pa sa razlogom se i proglasio najboljim, zasto bi bio skroman.
M
Jeste arogantan i prepotentan ali da je najbolji fudbaler Švedske jeste!
Mario
Kakva glava. 😀 Ali dobro, proglasio on sebe ili neko drugi, mislim da je u pravu.
Tasa
U svom stilu potpuno
Mića3
Ibrahimović je dobar igrač,samo malo mnogo voli sebe.
Zorica
Dobar je on,ali ipak to treba neko drugi da kaže.
Mićo
Ništa novo, oduvek je on bio arogantan, ne sviđa mi se uopšte to njegovo samouzdizanje.
Jaca33
Arogantan si? O da, jesi i to mnogo, preterujes. Dobar si igrac, ali vaspitanja imas sve manje s obzirom da tako drsko prisvajas zasluge u drzavi u kojoj uopste nisi rodjen.
Gavricka
Covek jeste dobar fudbaler, ali ne treba preterivati, a pogotovo sam sebe dizati u nebesa, da je sve to tako, valjda bi neko drugi trebao o tome da prica
Putnik
Tuzno je kada naturalizovan momak prisvaja zemlju u kojoj je odrastao kao svoju. Jedno je ziveti, a drugo je odakle vuces korene. Ibrahimovic je klasican Balkanac i taj Balkanski ego ne uspeva da sputa i pored vaspitanja i kulture koju preferira Svedska.
Boško
Kralj! Klasični… Kakav igrač! Pa ako se sam ne postuje ko ce ga poštovati… ?
Dusan
Covek je u pravu, definitivno najbolji i najkonstantniji igrač posle Mesija i Ronalda u ovom veku
Leopold
Čovek i jeste najbolji u istoriji Švedske, on ih je stavio na mapu sveta u fudbalu ?
Andrijana
Jeste dobar fudbaler, ali ovo jeste prava definicija arogancije, i sa pravom nosi i to kao titulu medju navijacima…
DuEl
Egoista i zna da se sve vrti oko njega. Da nije sve postigao do sad pa da kažemo da je to loše, ali on je veliki igrač koji sa tima skida odgovornost. Koliko je to samo za njegovu promociju, nisam baš siguran. Ima on tu prava…samo bi ja dodao i balkana…
Garinca
Realno i jeste, mozda moze Ljunberg da mu pridje.
Nemanja
Nista pogresio nije, neprikosnoven ne
Sava
Ne bih rekao ljunberg je ipak dosta bolji bio
Nemanja
Kao i uvek pun sebe ,ali nije nista slagao ,nosio je Swedsku godinama svojom igrom.od kako je prestao da igra za repku mnogo su pali !
zizi
Tipicno za Ibru…hvalite me usta moja…al sve mu je oprosteno ?
Aleksandar
Verovatno i jeste najbolji ali je mnogo prepotentan!
Nikola
Hahaha ko i vecina sto se hvali
Biska
Velike uspehe i za velike klubove gde je bio glavna zvezda je igrao. Sve pohvale na trofejima sto je ostvario i mislim da je najbolji igrac svoje zemlje sigurno
Dzoker
Nista pogresio nije rekao kad se proglasio najboljim igracem Svedske. Ima li ko bolji i ima li kod da mu bude blizu od njih. Njegovi uspesi su uslu u istoriju
Ivan
Ja ne verujem da je toliko nadobudan?!!! Uzas
Miske
uvek mi je bio antipatican, a sada jos vise..
Kiki
Ziva istina nista pogresio nije,nema boljeg od njega,mozda jedini Henrik Larson mu je blizu ali Ibra je zakon
Tara34
Ooo zivote… toliko sebe neko da hvali pa to je cudo…pusti druge da te hvale malo..
Rade Vulic
I svi drugi koji se prate u sport i razumeju se ce ti reci da je covek legenda i pohvalice njegove uspehe
Joca
Skroman DA, arogantan NE! 😀
MakiBg
Ko arogantan? On? Neeeee
Nikol
Pa dobro,ko i svi poznati,misle da se svevrti oko njih
Saska
Svaka cast na tolikom samopouzdanju ali… Ima i boljih.
Kole
Izgleda da mu je skromnost jaca strana.
BokiAr
To mu je vrlina…
Srle
Sam je sve rekao, najbolji ali u Švedskoj…
Tepi
A svi najbolji igrači imaju tu dozu arogancije i prepotentnosti! Misle da se ceo svet vrti oko njih.
Biska
Pa gde god da dodje za njim se dize prasina, tako da iako je arogantan ima za sta da bude
Egzorcist
Iskren covek
Vladana
Tako je srce moje,, ljubi te majka ti si nase ZLATO ❤️❤️❤️
Lass
Veliki igrac koji ima dela iza sebe, tako da moze da se proglasi najboljim jer je izabran 11 puta za najboljeg fudbalera svedske, to govori dosta o njemu.
Cana fontana
Covek u svojoj zemlji nema konkurenciju, sa pravo je rekao da je najbolji u svojoj zemlji
Chupka
Auuu kako je uobrazen ovo zlo. Decko spusti se na zemlju malo.
Cole
ah taj Ibra.. uvek je bio skroman decko!
Zoka
Ma boli njega uvo. Ko je malo više pratio njega i njegova neka gostovanja, video bi kakav je on ustvari. On zna kakve će reakcije izazvati, i njegovo ponašanje je više zbog toga nego zbog samog njega… Jedan jedini IBRAKADABRA.
Solo Inter
Egoista,misli da se sve vrti oko njega..