ITUDIS RAZOČARAN: Ove godine je kovid šampion!

Trener moskvovskog CSKA Dimitris Itudis smatra da je Evroliga donela ispravnu odluku kada je otkazala sezonu.

Grčki stručnjak je rekao da su ovi tužni dani za evropsku košarku.

– Tužan dan za Evroligu i košarku, ali uzevši u obzir okolnosti, to je ispravna odluka koju u potpunosti podržavam. Svi volimo da se takmičimo, da se dobije šampion, ali nažalost, ove godine je kovid šampion – rekao je Itudis.

Kao i brojni klubovi i CSKA će se suočiti sa ozbiljnim problemima. Ipak, trener moskovljana veruje da će sastaviti najjači mogući tim.

– Istražićemo sve mogućnosti da bude tako. Zbog duge pauze pripreme će početi ranije. Biće potrebno neko vreme da prihvatimo realnost nove ere – izjavio je Itudis.

Podsećamo, CSKA je prošle godine osvojio Evroligu savladavši u finalu Anadolu Efes.

NAVIJAČI IZGLASALI Kecmanova trojka najveći trenutak u istoriji ABA lige!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Plaši se Korone Leri Nens junior Centar Kavsa, zbog svoje bolesti ne oseća sigurno | Sportske Priče

TENIS SE VRAĆA POSTEPENO: U junu je na programu turnir u Oklandu!

 

46 Komentara

    Apsolutno se slazem, sampioni i cudo do sada nevidjeno.

    Koliko vidimo opasan je toliko protivnik. Volim kad ljudi razmišljaju, imaju želje ali vide realno šta se dešava.

    E pa sad se zapitajte kakav će kvalitet Euroleague biti u sledećoj sezoni! Bice preveliki jaz između klubova, nikad nekvalitetnije takmičenje ce biti, ubedjen sam u to, jer ce mnogi klubovi skresati poprilično budzete!

    Svi su razočarani sto je Evroliga odložena ali zdravlje je najbitnije tako da treba samo biti strpljiv i da se radi jako za narednu sezonu.

    Najbolji izbor da se prekine liga, mislim da se i svi igraci slazu sa tim

    Ako ima nesto dobro u svemu ovome,to je da ce imati dosta vremena da se pripreme za sledecu sezonu.

    Zdravlje igraca na prvom mestu,nazalost,kovid jeste pobedio kosarku ove godine.

    sto se tice svega je kovid pobedio bre uzas…

    ne znam sto sad se ide na patetiku kad su otkazivali nisu morali

    nazalost ali jeste tako… slazem se sa njim

    Slušao sam izjavu Božidara Maljkovića i covek je pametno rekao da za sledecu sezonu su trebali ostati isti klubovi i prikljuciti Bolonju i Partizan!

    Biće bolje nadamo se,ne može doveka

    Sledeća sezona je pred njima,čekamo

    Korona je jedna nevolja koja nas je sve snašla,šampion nije

    Sve je otišlo u krivi kraj,korona zlo

    Procice sve svakako i v ratice se u normalu. Cak sta vise mozda ce biti i bolji nego do sada

    Pa nije bas korona sampion, ruzno je to rekao, ali moglo se mozda sacekati malo, nije bilo potrebno pozurivati, ali ako je tako, ostaje nam da budemo strpljivi i da cekamo.

    Pa nije kovid sampion nikako. Jeste poremetila sve, ali smiruje se, mozda se cak i nastavak mogao organizovati al kasno sad..

    Po neke je ovaa odlukaa i stetnaa, ali sta mogu. Nekaa se spreme za nove pobedee.

    Nekome je prekid odgovarao, nekome ne. Kako god okrenes u ovoj situaciji nikako ne mogu svi biti zadovoljni.

    Ma ajde, ovo samo odgovara ekipama koje nisu mogle nista

    To sto je prekinuta sezona je najmanji problem, bitno je da sto pre stanemo na noge.

    Upravo tako. Kao da je prekid sezone najgore sto je moglo da im se desi

    pa i jeste pametna odluka,s obzirom na situaciju

    drugacije ne moze

    Tuzan dan za ceo svet, ali verujem da je odluka bila ispravna

    Neko je zadovoljan, neko se smatra ostecenim, al tako je kako je, mozda je tako najbolje.

    To je svakako, po meni, najbolja odluka. Spremati se lepo za sledecu sezonu i sve ponovo.

    Samo polako, vratiće se sve na staro

    Realno virus sve pobedio i odsvirao kraj sezone za sve ,bas steta za košarku

    Zato ćemo ga sad napasti iz svih oružija da se slučajno ne navrati sledeće sezone.

    Realno, nije bilo moguće da se održi takmičenje

    Neka se bolje pripreme za predstojeću sezonu

    jeste nazalost korona sampion,ali procice i to zlo i vratice se sve na staro,samo napred

Postavi odgovor