Trener moskvovskog CSKA Dimitris Itudis smatra da je Evroliga donela ispravnu odluku kada je otkazala sezonu.
Grčki stručnjak je rekao da su ovi tužni dani za evropsku košarku.
– Tužan dan za Evroligu i košarku, ali uzevši u obzir okolnosti, to je ispravna odluka koju u potpunosti podržavam. Svi volimo da se takmičimo, da se dobije šampion, ali nažalost, ove godine je kovid šampion – rekao je Itudis.
Kao i brojni klubovi i CSKA će se suočiti sa ozbiljnim problemima. Ipak, trener moskovljana veruje da će sastaviti najjači mogući tim.
– Istražićemo sve mogućnosti da bude tako. Zbog duge pauze pripreme će početi ranije. Biće potrebno neko vreme da prihvatimo realnost nove ere – izjavio je Itudis.
Podsećamo, CSKA je prošle godine osvojio Evroligu savladavši u finalu Anadolu Efes.



Nina
Apsolutno se slazem, sampioni i cudo do sada nevidjeno.
Tasa
Otprilike
DuLE
Koliko vidimo opasan je toliko protivnik. Volim kad ljudi razmišljaju, imaju želje ali vide realno šta se dešava.
Lakidis
E pa sad se zapitajte kakav će kvalitet Euroleague biti u sledećoj sezoni! Bice preveliki jaz između klubova, nikad nekvalitetnije takmičenje ce biti, ubedjen sam u to, jer ce mnogi klubovi skresati poprilično budzete!
Orfanela
Svi su razočarani sto je Evroliga odložena ali zdravlje je najbitnije tako da treba samo biti strpljiv i da se radi jako za narednu sezonu.
Saska
Nazalost, tako ispada… Bice bolje…
Tandaramandara666
Tuzno, ali istinito…
Aleksandra
Najbolji izbor da se prekine liga, mislim da se i svi igraci slazu sa tim
Anđa
Nažalost, ali tako je
Iva12
Ako ima nesto dobro u svemu ovome,to je da ce imati dosta vremena da se pripreme za sledecu sezonu.
Milena86
Zdravlje igraca na prvom mestu,nazalost,kovid jeste pobedio kosarku ove godine.
kole
sto se tice svega je kovid pobedio bre uzas…
zika
ne znam sto sad se ide na patetiku kad su otkazivali nisu morali
acke
nazalost ali jeste tako… slazem se sa njim
Djela
Bice to uskoro gotovo
M
Slušao sam izjavu Božidara Maljkovića i covek je pametno rekao da za sledecu sezonu su trebali ostati isti klubovi i prikljuciti Bolonju i Partizan!
Ljuba
Biće bolje nadamo se,ne može doveka
Darko
Sledeća sezona je pred njima,čekamo
Rajko
Korona je jedna nevolja koja nas je sve snašla,šampion nije
Mare
Svima je isto razočarenje
Ivan
Sve je otišlo u krivi kraj,korona zlo
Uroš
Iskreno ali je tako
Kiki
Bas tako nazalost,veliko razocarenje
Milanmimi
Procice sve svakako i v ratice se u normalu. Cak sta vise mozda ce biti i bolji nego do sada
MaraMaki
Pa nije bas korona sampion, ruzno je to rekao, ali moglo se mozda sacekati malo, nije bilo potrebno pozurivati, ali ako je tako, ostaje nam da budemo strpljivi i da cekamo.
Vlada
Pa nije kovid sampion nikako. Jeste poremetila sve, ali smiruje se, mozda se cak i nastavak mogao organizovati al kasno sad..
Vukan
Bolje i mozdaa stoo je Corona pobedilaa. Idemoo svi u nove pobedee
Jovan
Po neke je ovaa odlukaa i stetnaa, ali sta mogu. Nekaa se spreme za nove pobedee.
Peđa
Ovo smo mogli i da ocekujemo. Mozda i bolje sto se ovako zavrsiloo.
Mihailo59
Nekome je prekid odgovarao, nekome ne. Kako god okrenes u ovoj situaciji nikako ne mogu svi biti zadovoljni.
Manki
svi smo razocarani
Mirko
Ma ajde, ovo samo odgovara ekipama koje nisu mogle nista
DelijaMomak
To sto je prekinuta sezona je najmanji problem, bitno je da sto pre stanemo na noge.
Perazdera
Upravo tako. Kao da je prekid sezone najgore sto je moglo da im se desi
Vladimir
pa i jeste pametna odluka,s obzirom na situaciju
Tiki
drugacije ne moze
Kica91
Tuzan dan za ceo svet, ali verujem da je odluka bila ispravna
Petar PP
Neko je zadovoljan, neko se smatra ostecenim, al tako je kako je, mozda je tako najbolje.
Dzoni NS
To je svakako, po meni, najbolja odluka. Spremati se lepo za sledecu sezonu i sve ponovo.
Katarina
Samo polako, vratiće se sve na staro
Nemanja
Realno virus sve pobedio i odsvirao kraj sezone za sve ,bas steta za košarku
Scar
Zato ćemo ga sad napasti iz svih oružija da se slučajno ne navrati sledeće sezone.
Anakin91
Realno, nije bilo moguće da se održi takmičenje
Aleksandar
Neka se bolje pripreme za predstojeću sezonu
Solo Inter
Vise je tihi ubica
nikola
jeste nazalost korona sampion,ali procice i to zlo i vratice se sve na staro,samo napred