DEFINITIVNO Poznat termin nastavka Čempionšipa!

Posle Premijer lige doneta je odluka o nastavku drugog ranga engleskog klupskog fudbala. Čempionšip će se nastaviti 20. juna.

Ljubitelji engleskog fudbala, napokon imaju razloga za zadovoljstvo. Premijer liga se nastavlja 17. juna, a Čempionšip samo tri dana kasnije.

Predsednik EFL (Engleske fudbalske lige) organizatora svih nivoa takmičenja ispod Premijer lige Rik Peri, izjavio je da je moguće pomeranje nastavka ukoliko se dogode nepredviđene okolnosti na polju sigurnosti i zdravstvene zaštite.

Ako bi sve išlo po planu, takmičenje u Čempionšipu bi trebalo da se završi 30. jula. Tada je predviđeno da se odigra finale plej-ofa.

Takođe, doneto je pravilo da umesto 18 u protokolu za utakmice bude 20 igrača.

Lider na tabeli je Lids sa jednim bodom prednosti u odnosu na Vest Bromič. Fulam za koji nastupa naš Aleksandar Mitrović, zauzima treće mesto.

OSTAJE U MILANU Inter produžava pozajmicu Sančezu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: POČETAK GVARDIOLINE ERE Mesijev gol glavom za triplu krunu | Sportske priče

Fudbaler u teškom stanju nakon ozbiljne saobraćajne nesreće

 

48 Komentara

    Jedva cekam Mitrogola da gledam kako reseta

    Odlicne vesti, sad će to jos malo 👌🏼

    Idemo cuva se lova za mazanje Engleza

    Jedva cekam da gledam opet Mitrovica na terenu kako cepa mreze

    Odlicne vesti da cemo pratiti i gledati jos jednu dobru ligu

    ovo je super vest,jedva cekam 17. juni!

    E ovo se cekalo, ovde se igra pravi fudbal…

    Auu pa oni će onda igrati po 2 utakmice dnevno. Odigraju jednu pa tuš 5 minuta predah pa opet na teren. 🤣🤣🤣🤣

    da nisu nemci krenuli sa prvenstvom ne bi niko krenuo😅

    Krenuli bi sigurno samo je neko morao da probije led

    Napokon lepe vesti sa ostrva

    Da krene pravi fudbal 😁

    prvo lepo premier da krene da se zagrejemo pa onda napad na championship pposle samo 3 dana…radosti

    Idemoo jun udaran termin za fudbal

    Al uvek je bitno da se provuce Fulam i Mitrovic inace kada nas je zanimao Cempionsip

    Idemo Mitrivicu kraljino! Napred Fulam💪💪

    Sjajno, leto ću provesti u kladionici 🙂

    Odlicna vest, bas sam se pitao sto nema vesti o drugom rangu takmicenja u Engleskoj.

    Super,jedva čekam.

    .. Da bodrimo Mitra za baraz

    Da se raspucaju, Engleze druga samo na golove

    Samo na Fulam!

    mislim da ne postoji covek koji je postovalac i ljubitelj fudbala naravno ,da se nije obradovao odredjivanjem datuma za nastavak Championship-a

    Bice ovo dugackih 17 dana, ali kad je sve proslo i ovo malo ce proci 😊

    Vec imam 5 tiketa u glavi koji mogu da se odigraju kad pocne champioship 😁😁

    Jedva čekam da počnu Englezi. Biće pravo uživanje gledati ih opet.

    Sjajne vesti za ljubitelje engleskog fudbala.

    zaista, englezi igraju najlepsi fudbal

    Čeka se polovina juna pa da se uživa u sportu ,generalno fudbalu ! Biće i mnogo veća ponuda da se odigra nešto u Medoxu

    Odlicne vesti! Mozda ne idem nigde na odmor ali bar cu imati sta da gledam.

    I na sta da napravis pare gledajuci odlican fudbal

    Znaci od 17 juna ima da izgorimo pored tv ekrana!

    Napokon, vreme je za kvalitetan fudbal. Lepa vest.

Postavi odgovor