DIBALA IMA CENU Ostanak u Juventusu košta milione evra

Fudbaler Juventusa Paulo Dibala veoma je rad da ostane u Torinu, ali samo za određeni novac.

“Stara dama” želi da produži ugovor sa Argentincem koji ističe 2022. godine.

Dibala nema ništa protiv, ali zahteva čak duplo veću platu od dosadašnje.

Argentinac trenutno zarađuje 7.500.000 evra na godišnjem nivou, a traži čitavih 15.000.000 evra.

Lucidni plejmejker smatra da je odmah posle Kristijana Ronalda on fudbaler koji najviše doprinosi ekipi, a nije plaćen na tom nivou.

Juventus nema nameru da mu udovolji zahtevima, već može da mu ponudi najviše 11.000.000 do 12.000.000 evra godišnje.

Videćemo šta će Dibala reći na tu ponudu

NEJMAR SE OTVORIO SAIGRAČIMA: Želim samo u Barselonu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Pre 19 godina Atletiko je lansirao Toresa!

15 Komentara

    Ovo znaci da gledamo jos jednu transfer sagu

    Mislim da je on tražio više od onoga što je zacrtao kao minimum pa je stoga ovo bilo klasično cenkanje. I mislim da će na ovo pristati.

    Ma Dibala ne ide nigde 😁 Bice on drugi Del Pijero njima.

    Ostace sigurno,ovakav igrac se ne ispusta

    Samo da ne bude ona stara ko traži veće izgubi iz vreće….

    Kao fora zeli da ostane, a da mu plata bude duplo veca kako da ne. Zeli da ode iz ekipe 100%

    kada ode Ronaldo sta onda,onda ima da mu date i 20 miliona godisnje,decko vredi svaku paru,fantastican igrac

    i jeste u pravu Dibala,svake sezone odigra najbolji fudbal,a Ronaldo je dobio toliko naravno na svoje ime,i vredi mu dati 15 mul godisnje

    Sramota velika, najbolje 100miliona nedeljno da mu daju.

    Mislim da ce da pristane na 11,12mil… On je njima preko potreban, inace na ovaj zahtev bi vec bilo cao

    Ostaje u Juventusu , to im je budućnost ekipe ,vidim ga kao vodju tima

    Ako ode Ronaldo opet će biti glavni, bitna karika jemi ovako, ali u senci Ronalda…

    Pristace sigurno, nije mu ni 11m mala plata

Postavi odgovor