Živković nakon gola Benfiki: Volim PAOK zbog Partizana

Fudbaler PAOK-a, Andrija Živković, rekao je da voli klub, iako je tek stigao u Solun.

Živković je na debiju, pogotkom izbacio Benfiku u kojoj je proveo četiri godine iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

– Želim da čestitam svojim saigračima, zatim i svima koji vole PAOK, na ovoj pobedi. Znam da je ovo jako važno za klub. Ja volim ovaj klub, imam osećanja prema njemu zato što sam igrao za Partizan u Srbiji. Veoma sam srećan zbog svega – rekao je Živković.

Bivši fudbaler Partizana je ušao u igru u 66. minutu, a u 75. je bio strelac drugog gola za PAOK.

Benfika je uspela da smanji prenost u 94. minutu, ali utakmica je završena rezlutatom 2:1.

ILIEV HVALI TRENERA PARTIZANA: Stanojević najbolji u poslednje tri decenije

OBAVEZNO POGLEDAJTE: BRAT BLIZANAC | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #15