Venger osuo paljbu po Junajtedu: Za njih nema nade, ne vidim gde mogu da napreduju

Jedni su zagovornici mišljenja da nije do trener Erika Ten Haga. Da je toliko toga trulog u Mančester junajtedu da mu nema spasa. Drugi smatraju da Holanđanin mora da ode kako bi ekipa prodisala.

A ako pitate jednog od najvećih trenera ikada Arsena Vengera, on je na strani mišljenja ovih prvih. Bivši trener Arsenala, u kojem je proveo čak 22 godine, je osuo paljbu po Mančester junajtedu.

Naravno, povod je bio mančesterski derbi u kojem je domaći tim izgubio od Mančester sitija sa čak 3:0. Nije toliko strašan poraz (rezultatski) koliko utisak da se igralo tri dana da Junajted ne bi mogao da dođe do bod(ova).

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Video je to i Venger koji se nije libio da secira sve probleme u igri slavog kluba.

“Mislim da je razlika na terenu između Junajteda i Sitija bivala sve veća kako je vreme utakmice odmicalo. Na kraju, veoma mi je žao Crvenih đavola. Veoma su veliki klub, ali za njih nema nade”, odmah gađa u metu Venger.

Francuski stručnjak, trenutno zapošljen pri FIFA na unapređenju fudbala, smatra da je još poraznije to što tim Erika Ten Haga nema prostora da napreduje.

“Ne vidim gde mogu da napreduju. Tim je izgubio samopouzdanje, kvalitet i energiju. Rekao bih da nisu imali dovoljno borbenog duha”, zaključio je Venger.

Bonus video:

6 Komentara

    Zar Ten Hag i nije doveden da bi popravio Junajted i gde su sad? I dalje su tim čiji kvalitet opada pa možda to nije do menadžera nego do igrača

    Jos ga bole porazi od Fergusona,zato ovako i prics.

    Bas ih Arsen ne voli,kad god stigne,pljuje ih

    Dajte čoveku dve sezone man u da vidite kako se pravi rkipa za trofej

    Kad budu nasli dobrog menagera mozda krenu na bolje!

    Nista pogresio nije covek,sve je u pravu…

Postavi odgovor