Govorio je nedavno generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić da će aktuelni šampion Srbije odigrati prijateljski meč sa Zenitom što je danas i zvanično potvrđeno.
Kako stoji na sajtu crveno-belih, prijateljski duel fudbalera dva kluba će biti 3. jula u Sočiju što je Terzić baš nedavno i najavio.
Zvezda i Zenit već duže vreme imaju izvanrednu saradnju gde je glavna spona sponzor obe ekipe – ruski gigant “Gasprom”.
Otuda i ne čudi što su igrači dva kluba već imali jednu prijateljsku utakmicu u Beogradu. Potom su se sastali i zimus u Turskoj…
Biće meč sa Zenitom odlična provera i poslednja prilika da se Dejan Stanković uveri u kvalitet igračkog kadra pred start Super lige Srbije koja počinje 9. jula.
Sigurno da će duel sa šampionom Rusije značiti i sjajnu proveru pred start kvalifikacija za Ligu šampiona koji Zvezdu očekuju 2. ili 3. avgusta.
“NEUKROTIVI LAVOVI” IZGLEDAJU KAO LAK PLEN: Piksi i drugovi trljaju ruke, Kamerun jedva porazio Burundi
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakočević: Novi protivnik, Fight Company, YouTube kanal… – Sport Fokus EP49



emilija
Da se odmere snage da vidimo kako stojimo