Čelnici Crvene zvezde u glas: Miha je bio veliki čovek, legende nikad ne umiru!

Teško su svi u Crvenoj zvezdi primili vest o smrti Siniše Mihajlovića. Tim povodom oglasili su se čelnici kluba sa stadiona “Rajko Mitić”.

Dragan Džajić, čivek koji je doveo mladog Mihajlovića u Crvenu zvezdu veoma teško je podneo odlazak legende crveno-belih.

„Bio je vođa, neko ko je na terenu imao autoritet znanja, a van njega poštovanje svih, jer je čvrsto stajao iza svojih uverenja“, rekao je Dragan Džajić.

„Jedan je od najzaslužnijih za to što je Zvezda bila prvak Evrope i sveta. Ovo sve izuzetno emotivno doživljavam, jer sam poznavao Mihu od malih nogu. Pamtim ga kao golobradog klinca koji je imao samo jedan fudbalski san – da zaigra za svoju Crvenu zvezdu. Hvala mu za sve“, zaključio je Džajić.

„Legende žive i nikada ne umiru. Miha je bio veliki čovek, veliki zvezdaš i veliki Srbin i izuzetno teško sam prihvatio vest da nas je zauvek napustio. Znamo svi da se borio sa teškom bolešću, i da je stoički sve to podnosio. Bio je i ostao jedan od najvećih boraca koje sam poznavao. Zvezda ima obavezu da trajno obeleži Mihino vreme u klubu“, nije mogao da sakrije tugu ni predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović.

„Ostao sam bez teksta kad sam čuo tragičnu vest. Ovo je tužan dan za čitav fudbalski svet, jer planeta nije videla boljeg izvođača slobodnih udaraca od Mihe. Bio je izuzetan čovek, sa razlogom poštovan među svima. Ponosio se time što je zvezdaš, i to onaj pravi, iskreni, koji je uvek bio uz svoj klub. Neka mu je večna slava“, poručio je Mitar Mrkela.


“Bio je jedan od najvećih zvezdaša i najponosnijih ljudi koje sam poznavao. Sinonim za borbu, kako onu na terenu, tako i van. Nažalost, prerano nas je napustio, a legenda i sećanje na jednog od najvećih fudbalera sa ovih prostora će večno živeti. Želeo bih da izraz saučesće njegovoj porodici, a o idolu jedne generacije će se večno pričati”, rekao je Zvezdan Terzić

Iz Crvene zvezde objavili su i da će povodom Mihajlovićeve smrti biti otvorena knjiga žalosti za sve one koji žele da se oproste od legendarnog fudbalera.

„Knjiga žalosti biće otvorena u subotu, 17. decembra u periodu od 10 do 17 časova u Muzeju FK Crvena zvezda, a mi vas pozivamo da dođete i odate počast velikom Siniši Mihajloviću.

Legende nikada ne umiru“, naglasili su crveno-beli na svom sajtu.

Svet se oprašta od “Mistera”

5 Komentara

    Sever i Zvezda ce uvek pevati o Mihi.

    Samo jos da je postao i trener Zvezde…sve bi ostvario u zivotu

    Nema ko nije voleo Mihu,ljudina je bio

    O njemu mozemo cuti samo najlepse po tome ćemo ga svi i pamtiti !

Postavi odgovor