Proradio Badamosi - Čuka slavila u Ivanjici i došla na deobu drugog mesta (VIDEO)

Čukarički i Javor odigrali su u Ivanjici svoj meč u okviru 29. kola Superlige Srbije, rezultat je bio 1:2 u korist beogradskog tima.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali se zato u drugom mreža zatresle već posle dva minuta igre.

Marko Docić je odlično izveo korner, a Muhamed Badamosi bio je najviši u skoku i glavom prosledio loptu u mrežu.

Centarforu Čukaričkog ovo je bio prvi gol još od 11. septembra prošle godine i duela sa Vojvodinom.

Uzvratio je domaći tim u 54. minutu isto posle kornera, a strelac je bio Petar Gigić, koji je tada poravnao rezultat.

Ogromno strpljenje imao je Dušan Kerkez za Badamosija tokom svih meseci golgeterskog posta, a ovaj mu se u Ivanjici odužio još jednim pogotkom u 60. minutu.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Do kraja nije bilo promene rezultata, a “Čuka” je ovim trijumfom došla na deobu drugog mesta sa ekipom TSC-a koji je remizirao sa Vojvodinom (1:1).

Čukarički je posle ovog kola na deobi drugog mesta sa 59 bodova, Javor je 11. sa 29. bodova na svom kontu.