Ludnica u Bačkoj Topoli: TSC ostao bez pobede nad Vojvodinom u samom finišu derbija (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a i Vojvodine sastali su se u okviru 19. kola Superlige Srbije, reultat utakmice odigrane u Bačkoj Topoli bio je 1:1.

U pravom vojvođanskom derbiju, odigranom na “TSC areni”, prvi pogodak viđen je u 17. minutu posle akcije koju je završio Petar Ratkov na asistenciju Luke Ilića.

Mladi napadač se dobro snašao posle prekida koji je izveo vezista na pozajmici iz Sitija i tako nastavio sa odličnim partijama ove sezone, pošto je došao do svog osmog pogotka, ali verovatno jednog od najvažnijih.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

U nastavku utakmice TSC je imao veći posed lopte, dok je Vojvodina imala više pokušaja ka golu domaćina i na samom kraju je uspela da postigne pogodak.

U 90. minutu glavni sudiija meča dosudio je jedanaesterac za novosadsku “Staru damu”, a najstrožu kaznu sigurno je realizovao Uroš Nikolić i doneo izjednačenje svom timu.

Prava drama viđena je u nastavku, a u četvrtom minutu sudijske nadoknade Aranđel Stojković zatresao je mrežu gostiju, ali je nakon odluke iz VAR sobe taj pogodak poništen zbog ofsajd pozicije u kojoj se našao domaći defanzivac.

Posle ove utakmice TSC je ostao drugi na tabeli sa 59. bodova, koliko ima i Čukarički, četvrti je Partizan sa dva boda manje, dok je Vojvodina peta sa 51. bodom.

Srbija deklasirala BiH uz 5 asistencija Jelene Čanković!