Nastavlja se košmarna sezona Mančester junajteda, bunar u koji je upao slavni klub kao da nema dna.
Tim sa “Old traforda” izgubio je 1:0 od Evertona u 32. kolu Premijer lige i tako značajno umanjio šanse da dođe do četvrtog mesta, koje vodi u Ligu šampiona.
Posle meča, igru svoje ekipe kritikovao je Ralf Rangnik, a posle njega, jedini igrač “Crvenih đavola” koji pruža pristojne partije ove sezone – golman David de Hea se nije suzdržavao kada je govorio o novom lošem izdanju njegovih saigrača.
– Sramotno! Ne dajemo golove, ne stvaramo čak ni prave prilike. Iskreno, ne znam šta da kažem. Nismo dovoljno dobri, to je sigurno. Everton je igrao u sredu. Bili su umorni, ali imali su više želje nego mi. To je neprihvatljivo, tužan sam jer smo izgubili – poručio je De Hea.
Junajted je sada na sedmom mestu sa šest bodova manje od Totenhema, koji se nalazi na četvrtoj poziciji.
– Morali smo da pobedimo. Sada će biti jako teško osvojiti jedno od prva četiri mesta – izjavio je De Hea.
HALAND ILI MBAPE? Alves nema sumnju: On je mnogo kompletniji igrač u svim aspektima igre
OBAVEZNO POGLEDAJTE:PENALTY CHALLENGE: Bondisimo – Zvali su me da budem kondicioni trener reprezentacije u Kataru | EP21


nikolija
Očajno igra Mancester i jedini čovek koji je trenutno dostojan kluba jeste upravo De Gea
teodora
I ovaj trener sto ih sada vodi je ocajan, treba im neka čvrsta ruka