Dragović: Mogli smo da gubimo i sa 3:1, hteli smo da pobedimo

Kada odbrana primi dva gola na utakmici, ne može se reći da je uradila vrhunski posao. Međutim, Aleksandru Dragoviću se ne može ništa zameriti.

Iskusni defanzivac je i večeras bio bolji par štoperskog tandema sa Naserom Đigom. Videlo se i posle utakmice koliko je krivo Austrijancu srpskih korena.

“Bili smo bolja ekipa, šteta što smo rano primili gol u drugom poluvremenu. Ubilo nas je to. Vratili smo se, mogli smo da gubimo i sa 3:1, ali uzeli smo i taj bod”, rekao je Dragović za Arenu sport odmah posle meča.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

Poručuje štoper Zvezde da ima još četiri utakmice do kraja grupne faze takmičenja i da crveno-beli imaju za šta da se bore.

“Hteli smo da pobedimo, nažalost samo je bod tu, imamo još četiri meča do kraja grupne faze takmičenja i sada ćemo da se borimo koliko možemo”.

Ponovo se Zvezdi desio pad kao i u duelu sa Mančester sitijem kada je šampion Srbije pao na startu drugog poluvremena.

“Da znam šta se dešava, odmah bih promenio, analuzriaćemo to. Već drugi put se to nažalost desilo”, zaključio je utučeni Dragović.