BEŠIKTAŠ TERA LJAJIĆA Srbin prinuđen da ide, pitanje je samo gde?

Nije Adem Ljajić opravdao očekivanja čelnika Bešiktaša koji bi najradije da ga prodaju.

Jeste Srbin imao neke blistave trenutke i donosio bodove ekipi, ali ga novi trener Sergen jalčin ne vidi u planovima.

Postojala je zimus ponuda neimennovanog kluba na 5.000.000 evra, što je Ljajić odbio.

GettyImages 1059519922
Bešiktaš ne računa na Adema Ljajića (FOTO: Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Taj klub mu je nudio manju platu od sadašnjih 2.200.000 evra koliko godišnje zarađuje u Bešiktašu.

To je čelnike kluba naljutilo toliko da teraju Ljajića. Oni mu predlažu da nađe sredinu u koju će preći.

Ili će ga oni poslati na pozajmicu u Sivas koji je voljan da plaća 60 odsto Ademove plate.

Zamena za srpskog plejmejkera je već spremna u liku Nika Gaitana koji bi došao iz Lila kao slobodan igrač.

NOVI DETALJI Zvezda nudi Rouzu tri puta veći ugovor

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski kutak iz karantina: Sramotni EURO 1984 – jedini je valjao Piksi!

93 Komentara

    Igrac koji je mogao bukvalno sve sa loptom kada je hteo! Da je malo veći radnik, i da je malo više fokusiran na teren, nekada jeste, ali cesce nije, mogao je da bira gde ce igrati, Srpski Kaka, tako su ga novinari prozvali, zbog slicnog stila igre kao legendarni Brazilac, steta zaista sto mu se ovo desava, ali je ipak glavni krivac licno Ljajić.

    Sad im ne valja a bio im je najbolji igrac prosle godine

    U tom besiktašu bi se i ronaldo čoše pokazao nikakav su tim.

    Pa za Ljajica realno koga je briga gde ce otici…

    dok je vecina odlazila on je ostao i prihvatio za dzabe da igra a sad klub hoce da ga se odrekne!!!

    Poslednjih godina je bas u padu..steta

    Slicna prica je opteretila i Jovica. Nije to do igraca nego do trenera i njegove koncepcije tima!!!

    Pa sigurno nije opravdao ocekivanja,kad ga bukvalno teraju iz ekipe,bolje da je presao kad je neko vec hteo da ga kupi.

    Jbg, verovatno mu Turska nije legla.. ko zna sta je.. ali dobar je igrac, zelim mu srecu da nadje klub koji ce mu odgovarati i pokaze sta ume..

    Najjbolje da se vrati u Italiju,moze i kod Mihe u Bolonju

    Ovaj bi ga oberucke prihvatio!!

    Nece njega niko,poslednjih par godina je propao bas svuda igra slabo..

    Ubacice ga u reprezentaciju, ne brini!!

    Izgleda da Adem nije neki radnik na treningu,da ne kazem da je malo lelj,pa zato i pad u formi,a godine ga stizu

    naci ce on dobar klub…nije ljajic jos za bacanje…

    E moj Ljajicu na sta si ti spao da se tera Besiktas. Steta sto nisi malo ozbiljniji daleko bi ti dogurao sa tim talentom koji posedujes.

    Gde ga prime. ?

    Dobar je to igrac, ne zezaj bre! Moze gde oce po evropi. Mozda ne u neku ekipu koja igra ligu sampiona ali za ostale je savrsen!!

    Mnogo pao u formi… trebalo bi sredinu da promeni

    Pa ceo tim Besiktasa je propao a ne samo on. Uklopio se u sivili ekipe

    Veliki celnici mogu tako da odlucuju

    Mocnici, svima nam je ista prica!!

    Odavno on vise ne igra nikako, karijera mu je u velikom padu

    Ne igra nikako a prima ogroman novac

    iskreno Ljajic ne igra nista,odigra jednu utakmice pa ga pet nema nigde,opravdano hoce da ga prodaju i da rasterete budzet,bolje nek podje i za manju platu,bar ce irati

    mene ne iznenadjuje sto ga teraju,decko ne igra nista,razvlaci se po terenu,a za Tursku to nije mala plata,ali moze i on kao Bejl,necu nigde,sedim na klupu i primam platu

    Ljajić je sjajan igrac ja nzm zasto ga teraju iz Besiktasa kad je tamo isto okej bio. Jako bezobrazno od kluba…

    Ljajic im bio najbolji igrac j sad ga teraju, bitno da su doveli Gaitana koji nije igrao na vrhunskom nivou 2 godine

    Verovatno je kriza i kod njih pa je problem novac, a ljajic je sigurno najtazeniji na trzistu.

    Ovo je sigurno dezinformacija Ljajic je odlicno igrao ove sezone teako da ga oni teraju.

    Odavno je Ljajic prestao da bude kvalitetan igrac, uklopio se u prosecnog igraca i tako nastaclja bez zelje da opet bude onaj stari.

    Pa s obzirom u kakvoj je formi ocekivana odluka Besiktasa, hoce da se rese prevashodno njegove velike plate koju ocigledno ne opravdava

    Možeš do partizana brate, “dok partizan bitke bije” to je jedina himna koju brat zna i hoće da peva!!

    Talenat nije sporan ali glava… Dan danas podrzavam odluku Sinise Mihajlovica da ga najuri iz repke! Ne bi mi igrao ni u Drini iz Ljubovije!

    Ogroman potencijal msm da nije ni pola iskoristen, imam osećaj ko da nema motiva da igra stalno je ne raspoložen

    Jako kreativan igrač odličan osećaj za prostor. Šut mekan i tačan, ne razumem zašto je i dolazio u Tursku

    Pa bas se nesto i nije pokazao u Besiktasu ocekivano je da ce ga prodati, samo njemu izgleda vise odgovara da sedi na klupi za dobre pare nego da se negde muci za sicu

    Steta sto je posle 8 i po godina otisao iz Italije, sigurno da nije bio zadovoljan tretmanom, a i provlacili su price da zeli da ode iz Torina.Za njega je italijanski nacin fudbaala odlican. Iz Besiktasa slobodne neka ide, ocigledno se nije uklopio.

    Mozda bi se najbolje snasao u Engleskoj.. Taj stil fudbala mislim da je njemu najpriblizniji

    Lose se snasao u Turskoj tako da nek nadje neku laksu ligu da bi mogao igrati

    Ljajic nije srbin sve dok ne peva nasu himnu??

    Na početku karijere u Partizanu bio je predstavljen kao naslednik Sase Ilica imao ja potencijal da bude makar priblizno tome ali njegova glava izgleda nije za ozbiljniji fudbal.

    Dobro je igrao, zašto hoće da ga se reše??

    mislim da je zbog njegove kako kazu prevelike plate.Jedino to mogu da razumem jer je Ljajic odlicno igrao u Feneru,slazem se da nesto ne pruza maksimum jer znamo da moze mnogo vise

    Nije mi jasno zašto ga se tako lako odriču

    Odličan igrač,dogovoriće se.Klubovi zloupotrebljavaju trenutno stanje za nepoštovanje ugovora.Ne treba da im izlazi u susret.

    Pa s obzirom da vise sedi na klupi nego sto igra ovo je ocekivano s obzirom na platu koju ima…

    Bas to..bilo je pitanje kad ce se ovo desiti

    Strasno samo na koji nacin se ophode prema igracima, bukvalno gledaju da ih uvale negde posto zasto, ako se sami ne snadju

    Šta da se radi,kad se nije pokazao u najboljem svetlu.

    Mislim da je i sam svestan toga

    Nadam se da ce naci klub koji mu vise lezi kao i sredina, nije Turska za njega, bice prilike da se dokaze i pokaze sta zna u nekom drugom klubu.

    Ljajic je dobar igrac, samo mislim da je pogresio sredinu. Turska nije za njega, vise Italija

    Ima smisla.. mozda bi se bolje pokazao u italiji

    Voleo bih da ode u Sivas i da uzme titulu ako se nastavi prvenstvo

    Taj čovek se samo seli, nigde da se skrasi

    Pa kad je i takav igrač, ništa specijalno

    Bas mi zao Ljajića decko je mnogo talentovan,, mnogo sam ocekivala od njega, nadam se da ce naci pravi klub za sebe.

    Dobar je on, nacice uskoro svoje mesto.. ?

    Nije se bas najbolje pokazao u Besiktasu. Mozda mu jednostavno klub ne odgovara. Ali mislim da nije uopste los igrac.

    Daleko je od loseg igraca.. samo treba naci odgivarajuce za njega

    On je jedan od ko zna kojeg broja koji mora da se proda, finansije su svuda problem, ali ovo je podcenjivanje njega sa ovim ciframa, nije nimalo bio los.

    Što baš njega?

    Bolje mu je bilo da je pristao na tih 5.000.000, ali sve im je malo. Katastrofa

    Pa fudbalerska je to logika

    Turci prebačeni ,odigrao je dobru sezonu i ovako sad da postupe sa njim ,malo bezobrazno .msm da će lako naci novi angazman ,dobar je igrač

    U teškoj je situaciji LJajić, nadam se da će uspeti da nađe klub u koji će se dobro uklopiti i dobro igrati.

    Cek, ne razumem? Koliko mu je nudio taj klub 5000000 ili 2200000, malo konfuzno? Nije on bas toliko los, nadam se da ce naci neki klub u kom ce se bolje snaci.

    ja mislim da je dobro igrao u besiktasu

    Pa nije Ljajic lose igrao, ne znam otkud sad ovo. Verujem da moze da nadje odgovarajuci klub ako bude morao da ode.

    Bio je skroz ok ali udarila kriza pa teraj strance

    Kako su ga docekali kad je dolazio u Istanbula a eto sad gledaju da ga se rese

    Au na sta spade Niko Gaitan, nekada je rokao u Benfici a sad se dovodi u pricu sa Besiktasom

    pricalo se da ima ponudu iz rusije al izgleda nista od toga…nadam se da ce naci neki klub koji mu odgovara

    Opet će taj u Italiju

    Hteli su ga ti Rusi valjda i bolje sto nije prestao tamo, jako malo nudili svakako

    Presao**

    Kao, i drugi buzeti i njihov je opterecen, moraju da ga prodaju, ne samo njega, ko zna koga ce jos

    Upao u losu formu izgleda i nema gde sad nazalost a bio je tako dobar

    Stalno je on u losoj formi

    A kada je dosao u Istanbul blistao je sta mu se desilo??? ?

    Besiktas je u krizi svakako pa ga boli briga da daje maksimum

    Nije nesto posebno dobar igrac

    Kada hoće igra odlično

    Šta ja znam i nije bio toliko loš po meni u poslednjoj sezoni, naće se valjda neki dobar klub za njega sada.

    Sadasnji Ljajic i Ljajic iz Partizana, dva razlicita igraca. Steta…

Postavi odgovor