AZERI IMAJU NOVOG SELEKTORA Na klupi Italijan koji je vodio Albaniju

Fudbalska selekcija Azerbejdžana dobila je novog selektora u liku italijanskog trenera Đovanija de Bjazija.

Italijanski mediji javljaju da je iskusni 64-godišnjak potpisao dvogodišnji ugovor za Azerima.

On je na klupi bivše sovjetske republike nasledio hrvatskog stručnjaka Nikolu Jeurčevića.

ALBANIA SERBIA 13
Italijan je potpisao dvogodišnji ugovor (Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

De Bjaziju će u stručnom štabu asistirati Benito Karbone i Klaudio Beluči.

Italijan je najpoznatiji na ovim prostorima kao selektor Albanije koju je predvodio od 2011. do 2017. godine.

Upravo je Albanija sa njim otišla na poslednje Evropsko prvenstvo i to iz grupe gde je bila i Srbija.

De Bajzi je nakon toga predvodio Alaves, ali je nakon samo tri meseca napustio španski klub.

Ceo švajcarski tim u izolaciji zbog koronavirusa

OBAVEZNO POGLEDATI: MERIDIAN PRIKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU

11 Komentara

    Ja stvarno nzm ko je on… ali ajde. Nije to ni bitno

    Srecno mu bilo iako smo svi svesni da bas i nije dobar trener

    Ispod prosecan trener nista pokazao nije nigde

    Nista nece napraviti,jako los trener..videce te

    Nista od dobrih rezultata za ovu repku

    Trener bez rezultata na fudbalskoj sceni

Postavi odgovor