Već godinama unazad je Lion pozicioniran kao klub koji je majstor u tome da proda igrače za veliki novac, a “lavovi” su još jednom pokazali to.
Naime, Lion je uspeo da proda trećeg napadača ekipe Martina Terijea za skoro 15.000.000 evra?! I to usred koronavirusa, gde cene transfera generalno padaju…
We have accepted an offer of €12 million from Stade Rennais for Martin Terrier, with potential add-ons of up to €3 million and a 15 per cent sell-on clause.
We’d like to thank Martin for all his efforts and wish him the best for the future.https://t.co/UnXEQ2DeHX
— Olympique Lyonnais 🇬🇧🇺🇸 (@OL_English) July 6, 2020
Novi klub francuskog napadača je ekipa Rena, koja je platila 12.000.000 evra fiksno uz još dodatna 3.000.000 evra u lako ostvarljivim bonusima.
Osim toga, Lion je izboksovao i 15 odsto od naredne prodaje talentovanog napadača.
Terije je sa klubom iz Bretanje potpisao petogodišnju saradnju.
Francuz je prošle sezone u dresu Liona postigao šest golova na 35 utakmica u svim takmičenjima.
PREDSEDNIK BARSELONE: O Mesiju, Nejmaru, Pjaniću, VAR-u…
OBAVEZNO POGLEDATI: MERIDIAN PRIKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU



Jelena
Oovo su menadzeri 😀
filippK
Svaka im cast! U drugim klubovima treci napadač ide po isteku ugovora u 99,99999% slucajeva… Odlicno su napunili sef malo
Scar
E to je posao takav jedan treba da se dovede i u Srbiju da radi transfere svih klubova.🤣🤣🤣
Kiki
Ozbiljno rade svoj posao menadzeri
Zoki
Oadkle im ? Virus je skoro sve finansijske klubove unistio
Novica
Dobri su, ozbiljno rade..
Masa
Magovi za transfer
Nemanja
Lepe pare su izvukli za ovog igrača
jakov
e to je posao,za treceg napadaca da dobiju toliki novac,svaka im cast,sada mogu nekoga da dovedu,ili da usmere novas na plate,kako god,napravili su odlican posao,svaka cast