U LIONU SU MAJSTORI Treći napadač ekipe otišao za 15 miliona evra?!

Već godinama unazad je Lion pozicioniran kao klub koji je majstor u tome da proda igrače za veliki novac, a “lavovi” su još jednom pokazali to.

Naime, Lion je uspeo da proda trećeg napadača ekipe Martina Terijea za skoro 15.000.000 evra?! I to usred koronavirusa, gde cene transfera generalno padaju…

Novi klub francuskog napadača je ekipa Rena, koja je platila 12.000.000 evra fiksno uz još dodatna 3.000.000 evra u lako ostvarljivim bonusima.

Osim toga, Lion je izboksovao i 15 odsto od naredne prodaje talentovanog napadača.

Terije je sa klubom iz Bretanje potpisao petogodišnju saradnju.

Francuz je prošle sezone u dresu Liona postigao šest golova na 35 utakmica u svim takmičenjima.

PREDSEDNIK BARSELONE: O Mesiju, Nejmaru, Pjaniću, VAR-u…

OBAVEZNO POGLEDATI: MERIDIAN PRIKUPIO 2 MILIONA ZA MALU SOFIJU

9 Komentara

    Svaka im cast! U drugim klubovima treci napadač ide po isteku ugovora u 99,99999% slucajeva… Odlicno su napunili sef malo

    E to je posao takav jedan treba da se dovede i u Srbiju da radi transfere svih klubova.🤣🤣🤣

    Oadkle im ? Virus je skoro sve finansijske klubove unistio

    Lepe pare su izvukli za ovog igrača

    e to je posao,za treceg napadaca da dobiju toliki novac,svaka im cast,sada mogu nekoga da dovedu,ili da usmere novas na plate,kako god,napravili su odlican posao,svaka cast

Postavi odgovor