Junajted nudi Brunu novi ugovor

Bez dileme je Bruno Fernandeš ponajbolji igrač Mančester junajteda ove sezone zbog čega će ga slavni klub nagraditi novim ugovorom.

Po slovu aktuelnog ugovora koji ističe 2025. godine, porugalski fudbaler trenutno zarađuje 110.000 evra nedeljno uz bonuse koji mogu da mu donesu čak 210.000 evra na sedmičnom nivou.

Ukoliko ispuni sve bonuse, Bruno je tek sedmi najplaćeniji igrač tima. Primera radi, od njega je plaćeniji i Huan Mata koji ni ne igra…

bruno-fernandeš-mančester-junajted-solskjer
Junajted bi da Bruna stavi među najplaćenije fudbalere u ekipi (Photo by Clive Mason/Getty Images)

Ideja Junajteda da mu da osnovnu platu od 200.000 evra uz bonuse što bi ga svrstalo u red najplaćenijih igrača u timu.

Za sada je najplaćeniji fudbaler “crvenih đavola” David de Hea koji godišnje inkasira 22.500.000 evra. Sledi Pol Pogba sa 18.000.000 evra pa Entoni Marsijal sa 15.500.000 evra.

Fernandeš bi bio odmah ispod njih. Što bi i odgovaralo njegovom doprinosu ove sezone gde je na 40 utakmica postigao 22 gola uz 13 asistencija…

Tri godine od smrti od kapitena “Viole”, Davidea Astorija

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zorana Arunović: Jedva čekam da putujem bez oružja! | MOJ UGAO #11

7 Komentara

    Zaslužio je i veće pojačanje plate s obzirom koliko doprinosi ekipi.

    Ovde se radi o igracu koji je najzasluzniji za uspeh ekipe ove sezone. Bilo bi potpuno suludo da mu nisu produzili ugovor.

    Bruno je sjajan igrac! Nisam iznenadjen sto mu nude produzetak ugovora sa tom cifrom! U potpunosti zaslezo ostaje!

    Bas su pogodili sa ovim Brunom, dobro se uklopio u tim i stavarno igra briljantno👌

    Zasluzio je novi ugovor u Junajtedu i povecanje plate, bez njega ove sezone Junajted bi bio na sredini tabele

    Posle ovakve sezone zaslužio je maksimalni ugovor ,digao je Man U iz mrtvih i jedini opravdao svaki euro uložen u njega posle svih onih transfera on je bio taj kojeg su tražili

    i treba da mu povecaju platu,zamisli Mata ima vecu platu covek koji i ne igra,nema ga na mapi,tako da treba ispostovati Bruna to je sigurno,da nije bilo njega ove godine,mancester se ne bi borio ni za ligu evrope

Postavi odgovor