DIREKTOR BAJERA O HAVERCU: Čelsi neće imati nikakav popust!

Dugo već Čelsi obleće oko Kaija Haverca, i čini se da je samo pitanje dana kada će slomiti Bajer Leverkuzen.

Povodom dugo najavljivanog transfera Nemca oglasio se i direktor “farmaceuta” Rudi Feler.

– Znamo da je Čelsi veoma zainteresovan i da radi na transferu već neko vreme. Ali ako žele Haverca moraće da plate cenu koju mi želimo. Neće biti nikakvog kovid-popusta, to je sigurno – rekao je Rudi Feler.

GettyImages 1210430703
Čelsi neće dobiti popust za Haverca (FOTO: Lars Baron/Bongarts/Getty Images)

Podsetimo da nemački tim za Haverca traži 100.000.000 evra, dok Čelsi nudi 80.000.000 uz još 20.000.000 kroz bonuse.

Haverc je već ugovorio lične detalje sa “plavcima” i zarađivao bi 8.000.000 evra u narednih pet godina.

Samo još da Čelsi konačno slomi Bajer pa da dobijemo jedan od najvećih transfera ovog leta…

TRANSFER BOMBA Lester ponudio 60 miliona evra za fudbalera Barselone koji nije ni debitovao?!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Price iz Kraja #04 – ZINEDIN ZIDAN

9 Komentara

    Tako i treba,to je igrac koji vredi svaki dinar

    Naravno da treba da naprave dobar posao…

    Celsi pravi dobar tim, bice puni talentovanih igraca.

    Slomili su ih vec, samo se ceka zvanicna potvrda!

    O ciframa se uvek moze diskutovati

    Neće Roman žaliti pare samo da budu konkurentni

    Puno je to para realno, ne za njega već za bilo kog igrača

    Nadam se da ce se napokon dogovoriti i da ce mo Haverca sledece sezone gledati u Celziju

    Sa puno autoriteta posluje Leverkuzen

Postavi odgovor