FLIK HVALI PERIŠIĆA: Svesni smo njegovih kvaliteta

Bajern Minhen je u polufinalu nemačkog kupa savladao Ajntraht rezultatom 2:1.

Jedan od najzaslužnijih za plasman Bavaraca u finale kupa je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. On je Bajernu doneo prednost već u 14. minutu. Ajntraht je došao do izjednačenja u 69. minutu preko Danija da Koste, da bi u 74. konačnih 2:1 postavio Robert Levandovski.

Perišić je na pozajmici iz Intera, a minhenski klub ima opciju da ga otkupi za 20 miliona evra.

Njegovo izdanje protiv Ajntrahta pohvalio je i trener Bajerna, Hans Flik.

Svesni smo Ivanovih kvaliteta. Pokazao nam je to sada, kao i u prethodnim prilikama. Nažalost, u drugom delu sezone imao je problem sa povredom što je uticalo na njegovu kondiciju – rekao je Flik.

Ove sezone Perišić je odigrao 28 utakmica i postigao šest golova uz osam asistencija.

KAKVE VELIČINE Na Dekijevom oproštaju – Jokić, Đoković, Radonjić…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Partizan – Crvena Zvezda 1:0 | Polufinale kupa Srbije | Navijanje, izjave trenera

16 Komentara

    Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog web site?
    The account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of
    this your broadcast provided bright clear concept

    Howdy! Someone in my Facebook group shared this website with
    us so I came to give it a look. I’m definitely loving the information.
    I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers!

    Great blog and wonderful style and design.

    Dobro se on snašao u Bajernu,verujem daće ostati

    Dobar je on igrac a i Bajern je klasa za Ajntraht

    Po meni perisic je sasvim prosecan fudbaler

    Pohvala na mestu i zaslužna, odličan igrač.

    Bajern je Bajern,sta kod da se desava oni su najbolji u zemlji…

    Perisic je klasa..reprezentacija Hrvatske stalno ima dobre igrace.Perisic je dobro igrao u Bayernu i nece ga se lako odreci.

    Svesni su, ali nece da ga kupe 😂 Za 15 mil haha.

    Lepo se uklopio

    S onzirom da nema neke ekstra kbaliteta, lepo se snasao u minhenu

Postavi odgovor