Pisali smo već o tome da će Mario Baloteli sigurno promeniti klub ovog leta, ali umesto u Kluž, Italijan bi mogao da završi u Bešiktašu.
Kako javlja “Korijere delo Sport” Italijan je na pragu odlaska u Bešiktaš posle ne baš prijateljskog rastanka sa Brešom i gazdom Masimom Čelinom.
Jednostavno suviše je tu bilo zle krvi i međusobnih optužbi da bi tamnoputi napadač ostao i odradio ugovor do kraja, pa je za obe strane rastanak bio najbolje rešenje.
Priča oko Bešiktaša ima smisla, naročito zato što je turski velikan u ozbiljnoj finansijskoj krizi i nema novca da plaća obeštećenje za igrače.
Kako je Baloteli vrlo atraktivno ime, mogao bi da donese “orlovima” značajan prihod i sa marketinške strane.
Zato mu Bešiktaš, navodno, obećava platu između 2.500.000 i 3.000.000 evra iako ne deluje realno da ima novca za takvo razbacivanje.
Ali ako bi Baloteli pristao da dođe i doneo novac od marketinških stvari u Istanbulu bi nekako pronašli novac za njegovu godišnju platu…



stvgprqjkr
Kladionica Meridian Umesto u Kluž, Baloteli se seli u Istanbul
stvgprqjkr http://www.g6v91895b08w50wyhwvg3z755xx1coa9s.org/
astvgprqjkr
[url=http://www.g6v91895b08w50wyhwvg3z755xx1coa9s.org/]ustvgprqjkr[/url]
N3cke
Bio bi ljubimac navijaca tamo sigurno
Aurora
Čini mi se da je bolje za njega da ide u u Bešiktaš.
Zorica
Baš me zanima šta će biti na kraju
Anci3
Nisam sigurna da ce Besiktas da se usreci sa njim
Zoran 222
Mnogo bolja opcija, mislim da se on ne bi snasao u Kluzu
Kiki88
Odlican je Mario igrac samo kad bi smirio glavu malo..
Poppy
Ako ode u Besiktas bice to uzajamna korist. Nadam se da ce se tranfesr na kraju i dogoditi
Teemo
Ako ode u Besiktas bice to sjajno za obe strane
palasio
izaci ce im taj marketin na nos koliko vidim,niko se nije ofajdio sa njim,tako da ni Galata nece proci bolje sigurno,ne znaju usta se upustaju ljudi
Flaki
Hmmm ma pitanje je sta ce biti sve od ovoga na kraju.
Jelena93
Bas tako, cesto su neke dezinformacije