SRBIJA MU DOŠLA GLAVE Lagerbek odlazi, Norvežani već spremili novog selektora

Poraz Norveške od Srbije sa 2:1 nakon produžetaka mogla bi aktuelnom selektoru Larsu Lagerbeku da dođe glave, pošto je zamena već spremna.

Već se u norveškim medijima Lagerbek opisuje kao bivši selektor, a sve više potencira da bi zamena mogao da bude Stale Solbaken.

On je do skoro vodio Kopenhagen, ali je dobio otkaz usled poraza od Rijeke u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

RTX7U0TW
Srbija bi Larsu Lagerbeku mogla da dođe glave REUTERS/Lorraine O’ Sullivan

Osim toga, Solbaken ni prošle sezone nije ispunio klupske ciljeve pošto ga je na putu do Lige šampiona zaustavila – Crvena zvezde.

Istina, Kopenhagen je stigao do četvrtfinala Lige Evrope gde je eliminisan od Mančester junajteda, ali je prvenstveni cilj bio ulazak u elitno evropsko takmičenje.

Srećom po Solbakena deluje da neće dugo biti bez posla jer bi mogao da postane selektor svoje države…

UŽIVO, ĐOKOVIĆ – NADAL: Finale je postalo “nemoguća misija”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Milojević intervju: U NBA se lakše ide preko Mege nego preko Partizana | MOJ UGAO

61 Komentara

    Nije covek kriv sto smo ih pobedili,ali sam tako srecna da smo im pokazali da ne daju onako ruzne i neprofesionalne komentare pre utakmice,sto smo ih pobedili i stavili na svoje mesto!

    Sto volim a pre utakmice je pricao kako su mnogo jaci da ce nas zgaze, izgleda zgazi tebe Srbija

    Ocekivano je bilo da ce ovo da usledi mnogo su sebe digli u nebe

    Taman Solbaken i Lagerbek mogu da zamene mesta u reprezentacijama😁

    *reprezentaciji

    Hahahah tacno tako, neka se malo menjaju pa posle ponovo na iste reprezentacije

    Nije on kriv sto su izgubiili vec igraci koji nisu dali sve od sebe da nas savladaju.

    Kakvi igraci oni su jos uvek mlada reprezentacija koja mora jos dosta da se kali

    Koliko mi je draggo sto smo ih pobedili. Nisam odusevljen sto su Norvezani otpustili selektora nije on covek kriv.

    hee i kod jednog i drugog trenera losa istorija sa Srbima,i zboga nas ili nasih ekipa napustaju svoja radna mesta,ali sve je to zivot i fudbal,toga ima u celom svetu

Postavi odgovor