Koronavirus ponovo hara Italijom.
Pozitivan na Covid-19 je i selektor fudbalske reprezentacije Italije Roberto Manćini.
Fudbalski savez Italije saopštio je da je Manćini bio pozitivan na koronavirus na poslednjem testiranju.
On nema simptome i trenutno se nalazi u izolaciji u svom domu u Rimu.
Roberto Manćini tako neće biti uz nacionalni tim, koga naredne sedmice čekaju mečevi u Ligi nacija, sa Poljskom i BiH, kao i prijateljski duel sa Estonijom.
Edin Džeko pozitivan na Covid-19
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04



xanax
Umesto da pomere utakmice,samo prijavljuju pozitivne,zar ne shvataj uda ce svi kad tad imati pozitivan test
Piksel7
I ovaj PCR test nije toliko validan,zivo me zanima koliko sportista nije imalo koronu a to ih je zeznulo.
Poppy
Da li to znaci da ce ponovo stopirati Serija A?
Teemo
Italijani jos uvek nisu izasli iz korona krize. Nadam se da se nece mnogo siriti.