KORONAVIRUS PONOVO HARA ITALIJOM Zaražen i Manćini

Koronavirus ponovo hara Italijom.

Pozitivan na Covid-19 je i selektor fudbalske reprezentacije Italije Roberto Manćini.

Fudbalski savez Italije saopštio je da je Manćini bio pozitivan na koronavirus na poslednjem testiranju.

On nema simptome i trenutno se nalazi u izolaciji u svom domu u Rimu.

Roberto Manćini tako neće biti uz nacionalni tim, koga naredne sedmice čekaju mečevi u Ligi nacija, sa Poljskom i BiH, kao i prijateljski duel sa Estonijom.

Edin Džeko pozitivan na Covid-19

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04

4 Komentara

    Umesto da pomere utakmice,samo prijavljuju pozitivne,zar ne shvataj uda ce svi kad tad imati pozitivan test

    I ovaj PCR test nije toliko validan,zivo me zanima koliko sportista nije imalo koronu a to ih je zeznulo.

    Da li to znaci da ce ponovo stopirati Serija A?

    Italijani jos uvek nisu izasli iz korona krize. Nadam se da se nece mnogo siriti.

Postavi odgovor