Mršić: Partizan je pravljen da se vrati u Evroligu!

I za Partizan i za Zadar je od velike važnosti predstojeći meč dva tima u okviru ABA lige. Za hrvatski tim da se pohvali velikim skalpom, a za crno-bele da izađu iz rezultatske i igračke krize.

Pred susret dva tima, trener Zadra Veljko Mršić ističe snagu protivnika.

Partizan je ekipa koja je sastavljena kako bi se vratila u Evroligu, imaju velike ambicije. Slabo su otvorili sezonu, imaju jednu pobedu više od nas u ABA ligi u ovom trenutku. Idemo da odigramo dobru utakmicu, pre svega moramo biti dobri u odbrani i videti koliko se možemo nositi s jednom takvom ekipom kao što su crno-beli.

veljko-mrsic
Mršićv je istakao da je Partizan pravljen da se vrati u Evroligu
foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Mršić ističe i promenu trenera na klup Partizana gde je Sašo Filipovski zamenio Vladu Šćepanovića.

– Promenili su trenera, te će njihovi igrači sigurno imati veliki motiv kako bi se pokazali u što boljem svetlu. Mislim da možemo odigrati dobru utakmicu i to očekujem – istakao je Mršić.

Duel ABA lige između Partizana i Zadra na programu je u u subotu od 21.00.

Definitivno je – Novak Đoković kao najbolji teniser sveta završava 2020.

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04

5 Komentara

    Lepo sto je izjavio tako nesto…mada su vece pare u Zvezdi,sumnjam da ce Partizan toliko moci da napreduje.

    Ma gde bre,ove godine ocajnu ekipu imaju!Nema od toga nista,Zvezda ove godine prva lagano!

    Bukvalno,tuga za Partizan,ocekujemo da ce kupiti neke bolje igrace ahahah

    Moze da se vrate samo ako se Zvezda ugasi i prestane da se takmici a to znaci nikada hahahaha

    To nije Zvezda vec FMP hahahahha!!!

Postavi odgovor