Najbolji strelac Lacija Ćiro Imobile nije otputovao sa ekipom na utakmicu Lige šampiona protiv ruskog prvaka Zenita.
Da podsetimo Imobile je propustio utakmicu i u Brižu, ali je potom ušao sa klupe u 57. minutu meča protiv Torina u italijanskom prvenstvu.
On je na toj utakmici čak bio i strelac za izjednačenje 3:3.
Međutim, u utorak je 30-godišnji napadač sam naputio Lacijev trening centar dok su se njegovi saigrači autobusom uputili ka aerodromu.
PRED PUT U MAĐARSKU: Juventus jači za kapitena
OBAVEZNO POGLEDAJTE: VINKO KAŠLjE?!! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #27



Pendula
Znači na Zenit se kladimo večeras 😀
Nidza007
Hm.. Bas me zanima sta se desilo da nije otputovao sa svojim saigracima 🤔 Valjda ce mo uskoro saznati razlog..
Poppy
Steta sto nije otisao sa ekipom mislim da im je potreban više nego ikada
Teemo
Samo da nije zakacio korona virus i sve ostalo mu je oprosteno
bambi
Ko zna koje muke su ga navele da ne otputuje sa svojom ekipom ,nego da ostane u Italiji!!!!!