MISTERIJA! Imobile ostao u Italiji

Najbolji strelac Lacija Ćiro Imobile nije otputovao sa ekipom na utakmicu Lige šampiona protiv ruskog prvaka Zenita.

Da podsetimo Imobile je propustio utakmicu i u Brižu, ali je potom ušao sa klupe u 57. minutu meča protiv Torina u italijanskom prvenstvu.

https://youtu.be/whjUxss74-0

On je na toj utakmici čak bio i strelac za izjednačenje 3:3.

Međutim, u utorak je 30-godišnji napadač sam naputio Lacijev trening centar dok su se njegovi saigrači autobusom uputili ka aerodromu.

PRED PUT U MAĐARSKU: Juventus jači za kapitena

OBAVEZNO POGLEDAJTE: VINKO KAŠLjE?!! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #27

5 Komentara

    Znači na Zenit se kladimo večeras 😀

    Hm.. Bas me zanima sta se desilo da nije otputovao sa svojim saigracima 🤔 Valjda ce mo uskoro saznati razlog..

    Steta sto nije otisao sa ekipom mislim da im je potreban više nego ikada

    Samo da nije zakacio korona virus i sve ostalo mu je oprosteno

    Ko zna koje muke su ga navele da ne otputuje sa svojom ekipom ,nego da ostane u Italiji!!!!!

Postavi odgovor