Isko i Grinvud sa penala za remi Betisa i Hetafea (VIDEO)

Betis je na svom Benito Viljamarinu dočekao Hetafe u meču 23. kola španske La Lige, koji je okončan nerešenim ishodom 1:1. Oba pogotka su pala sa penala, a sigurni realizatori najstrože kazne bili su Mejson Grinvud i Isko.

Gosti su već od osmog minuta imali prednost pošto je bivši igrač Mančester junjteda bio siguran sa bele tačke.

Domaći su u 35. minutu uzvratili istom merom kada se jedanaesterca latio Isko. Iskusni vezista poslao je loptu u jednu golmana u drugu stranu i poravnao rezultat za oduševljenje domaćih pristalica

Bilo je tenzije do kraja duela, o čemu govori i da je glavni arbitar pokazao 11 žutih kartona.

Zbog velikog broja prekida u sudijskoj nadoknadi se igralo još 10 minuta, ali golova nije bilo do poslednjeg zvižduka i rivali su podelili bodove.