Trener Čelsija Frank Lampard bio je zadovoljan predstavom svojih pulena posle pobede nad ekipom Rena u okviru trećeg kola grupne faze Lige šampiona.
Da podsetimo ekipa Čelsija je ubedljivo savladala francuskog predstavnika rezultatom 3:0.
–Uživao sam. Utakmica je bila teška, Ren je veoma dobar tim, ali mi smo sve uradili kako treba. Dobro smo startovali, postigli smo golove i čak smo uspeli da pojedinim igračima damo minute u završnici meča – istakao je Lampard.
Jedan od najzaslužniji za pobedu bio je Timo Verner koji je zatresao mrežu u 10. i 41. minutu sa bele tačke.
–Možemo da budemo zadovoljni rezultatom i načinom na koji smo igrali. Kada postignete dva gola ne očekujete da to budu dva penala, ali to je dobro za mene kao napadača. Sjajan je osećaj dokazati se. Jedan smo od najboljih timova u postizanju golova. Ako se efikasno odbranimo, možemo da osvojimo mnogo mečeva“, istakao je Verner i dodao:
–Nije dobro kada u prvom kolu kod kuće odigrate nerešeno, ali sada imamo sedam bodova iz tri utakmice, što je odlično. Sledi nam odlazak u Ren i svi želimo da ponovimo ovakvo izdanje, kako bismo se sa Seviljom borili za prvo mesto u grupi –
Šta vi mislite dokle može da stigne Čelsi predvođen Lampardom ove sezone u Ligi šampiona?
LUDNICA U GRUPI E: Neverovatan preokret Sevilje, Čelsi ubedljiv i bez Haverca!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: VINKO KAŠLjE?!! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #27



Goran 22
Morali su dobiti inace bi se lose pisalo Lampardu, mislim da Abramovic polako gubi strpljenje
Rade Vulic
Kako da ne bude zadovoljan kad su konacno odigrali jednu utakmicu kako treba
Nidza007
Mnogo para je Celzi dao na odlicna pojacanja,zato mislim da oni mogu mnogo bolje rezultate da ostvaruju.
Biska
Mogu ali za to im je potreban dobar trener, Lampard jeste bio dobar igrac ali kao trener je slab
Gricko333
Sjajna utakmica i dobro se pokazali 😀 Naravno da zasluzuju veselje i zadovoljstvo
Sasa 22
U moru lose odigranih utakmica morali su odigrati odlicno jednu
Maras!!!
Sramotno je da ne pocnu sa igrama s’ obzirom koliko je ove godine doveo igraca i koliko je utrosio na pojacanja!
Gemo
I to sto kazes rekorderi po cifri transfera u Premijer ligi, moraju krenuti sa igrom
palasio
Celzi siguran kao sto se i ocekivalo,mnogo kvalitetnija ekipa i to su pokazali i dokazali,igraju sve bolje i bolje,i polako Lampard sklapa kockice i bice sve bolje i bolje,treba uklopiti sve te nove igrace,a ide mu dobro,samo tako da nastavi
El matador
Sklapa kockice,sve to stoji ali kad mu naidje malo jaca ekipa dobije ga lagano.Neiskusna ekipa mnogo a i trener,fali im iskustva jos
weeny
Na kraju cemo od njih moci najvise da ocekujemo :DBio bi to zanimljiv preokret
Aleksa 22
Dobro su odigrali ovaj mec, morace ako misle nesto da urade da budu konstantni sa dobrom igrom. A ne kao do sada odigraju par meceva lose pa jedan dobar
Flaki
Mogao je Čelsi da bude i ubedljiviji…Ren nije dorasao takmicenju u ligi šampiona.
Mara457
Sto nije dorastao?Po cemu?Igrali su dobro,dobili preostro crveni karton i drugi penal im sviran bez potreba.Do tad su igrali dobro!
Roćko
Kako ne bi bio zadovoljan dve pobede i jedan remi u LŠ
Nemanja9
Pa i nisu bili nešto ubedljivi definitivno i ako je rezultat bio tri nula …