PRVA POBEDA ZA MIHAJLOVIĆA: Arnautović nastavio 19 godina dugu tugu Sampdorije!

Fudbaleri Bolonje pobedili su večeras na domaćem terenu Sampdoriju sa 2:0, u meču 32. kola italijanske Serije A.

Dvostruki strelac za Bolonju bio je Marko Arnautović u 61. i 76. minutu i tako je postao tek treći Austrijanac koji je u Seriji A postigao više od 10 golova u jednoj sezoni.

Bolonja je zabeležila 10. pobedu u prvenstvu i sa 37 poena zauzima 12. poziciju na tabeli. Sampdorija je na 16. mestu sa 29 bodova.

Zanimljivo je da je ovo bila prva pobeda fudbalera Bolonje nakon što je naš trener Siniša Mihajlović otišao u bolnicu u novu bitku protiv leukemije.

A koliko Sampdorija leži Bolonji govori i činjenica da domaći sastav na Renato Dalari nije izgubio čak 19 godina od tima iz Đenove?!

U narednom kolu Bolonja će gostovati Juventusu, dok će Sampdorija dočekati Salernitanu.

BIVŠI IGRAČ REALA U KRITIČNOM STANJU: Rinkon imao tešku saobraćajnu nesreću, operisan je i nalazi se u bolnici

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vladimir Štimac: Iz nezavidne situacije sam stigao do velikog uspeha | Sport Fokus Podcast EP43