Crvena zvezda u subotu od 16 časova dočekuje Vojvodinu u prolećnoj premijeri, a na tom meču biće upriličen i svojevrstan oproštaj navijača od Siniše Mihajlovića.
Legendarni fudbaler Zvezde, Ilija Najdoski pozvao je navijače crveno-belih da dođu na utakmicu, a klub je obezbedio besplatan ulaz.
“Dolazimo svi u subotu na Marakanu, prvu utakmicu u prolećnom delu prvenstva u čast Siniše Mihajlovića. Ponoviću da je Miha bio veliki čovek i fantastičan igrač. Lepo bi bilo da se cela naša generacija okupi da odamo počast čoveku koji je maksimalno zaslužuje. Zajedno uz navijače, ljude koji vole klub, želimo da se oprostimo na pravi i verodostojan način”, rekao je Najdoski
Šampion Evrope i sveta sa Zvezdom 1991. godine veruje da će “Marakana” u subotu biti puna.
“Verujem da će Zvezdini navijači odati počast na pravi način i time pokazati veličinu Siniše Mihajlovića. Golovima, trofejima i igrom, Miha je Zvezdi dao mnogo i on zaslužuje da mu se na takav način oda počast. Ne sumnjam u Zvezdine navijače i siguran sam da će atmosfera na Marakani biti fenomenalna”, rekao je legendarni defanzivac crveno-belih.
Član najslavnije generacije Crvene zvezde ističe da i dalje redovno prati utakmice svog nekadašnjeg kluba.
“Pratim sve Zvezdine utakmice kako one u šampionatu, tako i prijateljske. Fudbaleri su posle 20 dana boravka u Turskoj spremni za prolećnu premijeru. Iako su kontrolni mečevi drugačijeg karaktera i rezultat nije bitan, verujem da ono pravo tek sad dolazi. Svaka utakmica treba da bude kao da je egal situacija na tabeli, nikako nema opuštanja. Verujem da su to stručni štab i uprava kluba objasnili igračima. Svaki susret do kraja prvenstva je značajan zbog velikog uloga ove sezone. Fudbaleri su pametni i znaju šta ih čeka. Vojvodina je nezgodan protivnik i trebalo bi maksimalno ući u utakmicu”, zaključio je Najdoski.
Crvena zvezda poslala Popovića i Pankova na pozajmicu u Čukarički
Bonus video:



Gale
Verujem da će navijači učiniti sve da odaju dužno poštovanje Siniši
Mikac
Ja sam očekivao da će Zvezda sama da organizuje nešto na stadionu bez utakmice i da pozove sve poštovaoce Mihajlovića i tako da mu svi iskažu počast
Zmaj
Iskreno,i ja to ocekujem,nadam se da vremenske prilike nece pokvariti uzitak….
Brale
Iskreno se nadam da će biti puna Marakana bez obzira na vremenske uslove
Dimaria
U to niko ne sumnja neće praznih medta sigurno svi ali svi koji mogu doći fe na ovaj humani dogadjaj u čast Mihi
Somi
Miha je legenda Zvezde,on je zasluzio pun stadion
Zofa
50 hiljada navijaca ima da se oprosti od Mihe na Marakani
Dambo
Zvezda je duzna Piksiju,i treba da mu se oduzi na pravi nacin
Paki
Bas tako,do poslednjeg mesta ima Marakan da bude puna