NOVI DEBITANT U DRESU PARTIZANA Mladi Terzić ponosan na jednu stvar!

Kako Partizan do kraja sezone praktično nema za šta da se bori, osim za prestiž, to je idealna prilika za trenera crno-belih Aleksandra Stanojevića da ukaže šansu mladim i talentovanim fudbalerima.

Jedan od njih je dobio šansu protiv TSC-a, a radi se o 20-godišnjem Nikoli Terziću. Fudbaler koji pokriva poziciju desnog krila ušao je u 77. minutu umesto Miloša Jojića.

– Postojala je pozitivna trema jer od kada se pojavila opcija da pređem u Partizan, samo ta misao mi je bila u glavi. Naravno, bio sam apsolutno svestan same situacije kao i činjenice da je ovo period u kome treba da treniram, dokazujem se i šansu tražim tek od juna. Ponosan sam što sam zalaganjem taj proces malo ubrzao i debitovao baš juče! Negde sam se nadao da se može desiti, ali nisam bio siguran – rekao je Terzić.

On je jesenju polusezonu proveo na pozajmici iz Čukaričkog u IMT-u gde se sa 11 datih golova dokazao. A inače je član Partizana od februara ove godine kada je došao baš iz kluba sa Banovog Brda.

Napominje mladi Terzić da je atmosfera u klubu sjajna i da se odlično prilagodio.

– Kada ste u ovakvom okruženju trenera, igrača i stručnog štaba, ne možete a da ne sazrite. Delim svlačionicu sa odličnim igračima od kojih na terenu mnogo učim, a koji mi uz to daju ogromnu podršku i savete i mimo njega. Družim se sa svima i prihvatili su me kao svog.

I za kraj, talentovani fudbaler je istakao i želje u crno-belom dresu.

– Da ostavim dubok trag u Partizanu i ispunim kako moje želje tako i želje navijača – zaključio je Terzić.

ENGLEZI ŽELE FINALE LŠ: UEFA je na potezu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Stefan Stojačić: Olimpijske igre su oduvek bile moj san! | SPORT FOKUS

5 Komentara

    Ono što je najtužnije u celoj priči, ostaviće Partizan dubok i neizbrisiv trag u njegovoj karijeri. 😂

    Steta sto ce ga vrlo brzo Partizan prodati za neku sitnu kintu! A kad promeni klub oticice u zaborav kao vecina igraca, proci ce apsolutno isto kao Ozegovic.

    Zasluzio je! Odlicno se pokazao i mnogo mi je drago sto je dobio sansu u Partizanu!

    Najvaznije je mlade obuciti i dati im sansu da debituju,ubaciti ih u vatru,to je put stvaranja novih sampiona,tako se uvek kalio celik!

    Ovaj momak je pokazao da je talentovan ,dobra tehnika i pregled igre su dosli do izražaja ,imao je samo 15 tak minuta ali je dobra stvar sto mladi igrači dobijaju sanse da igraju

Postavi odgovor