Ono što se najavljivalo prethodnih dana, sada je dobilo samo potvrdu. Aleksandar Šćekić je napustio Partizan i seli se u ekipu poljskog Zaglebja!
Da podsetimo, iskusni fudbaler će se kao slobodan igrač preseliti u tim Ekstraklase, a crno-belima će oprostiti sve dugove. Ponajviše je onih koji su vezani za nagrade…
Kada je već takva situacija, došlo je vreme da se Šćekić oprosti od saigrača u Beleku gde se Partizan nalazi na pripremama pred nastavak sezone.
– Moje je da vam se zahvalim, za dve i po godine koje sam prelepe proveo ovde u Beogradu. Nadam se da ćete da nastavite u istom ritmu i na leto da dođem da zajedno proslavimo titulu – rekao je reprezentativac Crne Gore.
Poruku za rastanak nakon uspešne saradnje je predočio i trener Aleksandar Stanojević.
– Ništa momci, evo Šćeka nam ide, pričali smo juče. Ja uvek kažem, neko će u nekom trenutku naći nešto što mu odgovara, Šćeka je u ovom trenutku našao nešto što mu odgovara. Mislim da je pravi izbor, ide u Poljsku, super mu je i liga i sve, meni je žao naravno. Ne treba sad tu da patetišem i nešto.
Zahvalio se Stanojević Šćekiću na svemu što je uradio za Partizan tokom boravka u klubu.
– Mnogo ti hvala Šćeko na svemu, bio si ekstra profesionalan, mnogo si nam donosio, nadam se eto da, proći će ovo, tako da ćeš doći tamo u junu da proslaviš titulu – zaključio je Stanojević.
Očekuje se da Šćekić već danas ili sutra parafira ugovor sa Zaglebjem nakon čega sledi i zvanična promocija u novom klubu sa kojim je parafirao saradnju na tri godine.
ZVEZDA IMALA SREĆE: Poznato koliko pauzira Pićini!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: AMERICKI VS EVROPSKI NAVIJACI! – @Beki REAGUJE



Qqriku
Pitam se da li ce mu taj odlazak doprineti nandobar nacin.
Somi
Sad podhitno moraju naci drugo rešenje na poziciji zadnjeg veznog igraca
Azazel
Nekad ljudi vise gledaju novac nego dal im je potrebno pojacanje.
Dambo
Scekic je fenomenalan igrac, Partizan gubi mnogo sa njim
Zumbul
To cemo videti,mozda imaju nekog na umu ili samo hoce dugove da vrste😆
Malteski soko
Aleksandar Šćekić je napustio Partizan i seli se u ekipu poljskog Zaglebja!Neka mu je sa srecom i uspehom….
mare
dobro je samo kad ode vise da ga ne gledamo…
familija
obavljao je prljav posao,zatvarao rupe i kvario igru…
matador
kako je ovaj covek igrao u Partizanu ja ne znam…
maras
pojacao je ekipu realno 😂😁
Dinaria
Lep trag je ostavio u Partizanu , nema mu se šta zameriti nek mu je sa srecom