Menadžer Vest Bromvič Albiona Sem Olerdajs dodatno je stao na muku navijačima Arsenala.
Arsenal trenutno ima dosta poražavajuću sezonu. Nalaze se na 14. mestu sa svega 14 bodova i imaju tek četiri boda više od Fulama, prvog tima koji se nalazi u zoni ispadanja.
Jasno je da im iz ove perspektive predstoji borba za opstanak.
– Ako se trenutno nalaze među osam ekipa u donjoj zoni, onda mogu da kažem da se bore za opstanak. Apsolutno – rekao je Olerdajs.

Poslednji poraz u nizu doživeli su u četvrtfinalu Liga kupa od Mančester sitija (1:4).
– Opet su izgubili… Doduše ne u Premijer ligi, kao što se dešava mojim igračima, ali svakako je da to umanjuje samopouzdanje igračima Arsenala. Svakako će uticati na njih. Pitaće se, šta ih je to snašlo, pitaće se zašto su pali tako nisko i šta je potrebno da se izvuku iz svega – izjavio je Big Sem.
Arsenal u narednom kolu Premijer lige dočekuje Čelsi, u londonskom derbiju.
Zna se zbog čega je Tuhel dobio otkaz?
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zanimljivosti o košarci KOJE NISTE ZNALI | Meridian Sport TV



Erik
Šta ih je “pecnu” rekao čovek ono što svi znaju nego što je najgore od svega i narednu utakmicu protiv Čelsija će 99% izgubiti tako da će se ponor nastaviti a veliko je pitanje gde će se zaustaviti i da li će uspeti da isplivaju na površinu.
Poppy
Nadam se da će uspeti da uhvate ritam i podignu se na tabelu
Teemo
Iskreno se nadam da ce se Arsenal izvuci iz ove situacije. Bas los pocetak sezone za njih
Somi
Arsenalu treba jace trenersko ime, i dosta sveze krvi u sastavu da bi izbegli borbu za opstanak.
Zofa
Sve je upravu covek, Tobdzije su ocajne ove sezone, i treba da ispadnu iz lige
DI MARIA
Ko bi rekao da će jedan Arsenal ovako da se droga i nadje u donjem delu tabele ,i sto je najgore od svega partije su im sve gore ..
palasio
ne znam sto se nasladjuje tudjom mukom,kada ce on sa novim klubom da ispadne,gledaj u svoje dvoriste i gledaj akomozes nekako da resis svoj problem,stvarno ne razumem takve trenere,videcemo njega unarednim utakmicama