Koronavirus je italijanskog drugoligaša Ređinu, bacio na kolena.
Naime, ovaj nekada ugledni član Serije A, ima čak 27 zaraženih članova.
Nakon što je utvrđeno 16 pozitivnih slučajeva, dodatnim testiranjem pozitivno je još njih 11.

Od ukupno 27 pozitivnih u klubu, 21 su igrači , dok su preostalih šest članovi stručnog štaba, uključujući i glavnog trenera Alvinija.
Nijedan drugi klub nikada nije zabeležio tako velik broj pozitivnih na covid-19. Do sada je rekorder bila Đenova sa 17 zaraženih igrača i pet članova stručnog štaba.
Ređina je sad u velikim problemima i čeka je neizvesna budućnost. Sledeću utakmicu bi trebalo da odigraju u Salernu u subotu, no trenutno od 27 registrovanih igrača na teren mogu izaći samo šestorica.
PAUNOVIĆEV REDING NE STAJE Laka trojka protiv Roterama
OBAVEZNO POGLEDAJTE: DAMJAN SAVANOVIĆ vs IGOR NISTOR | MEGDAN FIGHTING 7 MMA 2020



Gandalf
Jezivo,koliko pozitivnih na virus,dokle ce to tako….
Mrša
Pa šta su ovi radili, nisu se odvajali, posle treninga svi zajedno u jednu kuću? DEBILI!
Nidza007
Auu.. Korona ih totalno pokosila. Nadam se da ce se brzo oporaviti
Nemanja9
Strasno stvarno previse pozitivnih na virus ovo uopste nije dobro