Bolan poraz, koji bi reprezentaciju Srbije mogao da košta plasmana na Mundijal, nanela je Orlovima selekcija Albanije. Izabranici selektora Silvinja slavili su minule subote u Leskovcu, zahvaljujući preciznom hicu Reja Manaja u završnici prvog poluvremena (0:1).
Meridian sport ti donosi BONUS DOBRODOŠLICE – do 6.500 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Napadač Al Šarže zatresao je na atraktivan način mrežu Đorđa Petrovića, a potom doneo nesportsku odluku da gol proslavi ispred klupe našeg nacionalnog tima, gestikulirajući simbol orla.
Zbog odlaska pred rezervne igrače, kao i stručni štab Srbije, opomenut je žutim kartonom. O samoj proslavi pogotka, ali i velikoj pobedi, Manaj je govorio za sajt Fudbalskog saveza Albanije.
“Naravno da nisam mislio da ćemo otići u Srbiju i pobediti. Čak i da nisam postigao gol, da je neko drugi dao, bio bih još zadovoljniji. Ono što je važno jeste da smo uzeli tri boda i ušli u istoriju. Svi igrači koji su igrali, oni koji su ušli u drugom poluvremenu i oni koji nisu igrali – verujem da svi imamo istu vrednost”, istakao je bivši ofanzivac Barselone, pa potom dodao:
“Svi su bili emotivni pre utakmice. Napravio sam orla jer sam to u tom trenutku osetio, nisam to planirao ranije -jednostavno sam tako doživeo taj momenat. Nije to bila provokacija prema srpskim igračima, samo sam želeo da proslavim sa orlom. Imali smo pritisak, ali sve je prošlo kako smo želeli”, konstatovao je Manaj.
Bonus video:


