Mnogi su u najavi utakmice skloni da Zvezdi i Rendžersu daju šanse 50:50, mada su pojedini skloni i da proglase Škotlanđane za apsolutne favorite. Što zbog eliminacije Borusije Dortmund što zbog snage tima.
Međutim, ako ovih dana pitate bilo koga iz Rendžersa rećiće vam da sebe ne smatraju favoritima u duelima sa prvakom Srbije.
Barem je takvo mišljenje ispred fudbalera Rendžersa podelio Skot Arfild.
– Crvena zvezda je sjajan tim. Stigla je do ove faze sa razlogom. Završila je kao prva u grupi. Mislim da javnost misli da smo verovatno mi favoriti, ali mi sebe ne vidimo tako.
Iskusni defanzivac se nada prepoznatljivoj atmosferi na “Ajbroksu” gde su padali velikane poput baš Borusije i Crvene zvezde.
– Biće fantastično. Očekivanja za nas su uvek ista, pokušaćemo da pobedimo. Nije bitno protiv koga igramo, da li je klub veći ili u rangu Borusije Dortmund, ili onih koji su već bili ovde – predočio je Arfild.
Mada kako kaže naša kladionica, Rendžers je apsolutni favorti u prvoj utakmici i pobeda ekipe Đovanija van Bronhorsta se u Meridianu plaća – 1,80.
Ipak, da li će Zvezda uspeti još jednom da savlada procente koji nisu na njenoj strani saznaćemo u četvrtak negde oko 23 časova…
PLJUŠTE POHVALE NA RAČUN SMS-A: Sergej je Zlatan Ibrahimović sredine terena!
OBAVEZNO POGLEDAJ: PRAVE PRIČE JAKIH ŽENA: Ivana Maksimović Anđušić EP01



nadja
Samo se foliraju,njihova stampa tvrdi suprotno!!!!
srna
Mec koji puno toga donosi Zvezdi, mora da igraju jako
ema
Zele da skinu teret sa svojih ledja, i prebace ga Zvezdi
relja
Skoti su favoriti, i tu jednostavno nema rasprave
ilija
To su samo igre Rendzers a
emir
Mnogo bitan mec i za jedneni za druge. Ma ovde će sve da prsti. Ubedjen sam.
teodora
Svesni su iz Rendzersa koja kžje velicina Zvezda i to je svakako za postovannje sto respektuju protivnika
Jakobs
Mora tako inace ce se i opustiti previse i samim tim gore proci.
aljosa
Rendzers nista posebno ne igra. Za mene je ovde egal meč. Navijači mogu da odigraju ulogu
vanja
Svesni su da nemaju lakog protivnika ,mada su oni po meni favoriti ,sam ose setite dvomeca protiv Dortmunda nista više
matija
Nema favorita. Sve je moguce, veliki je ovde ulog.