Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović pozitivan je na koronavirus, javili su brojni italijanski mediji.
Ovo je novi udarac za Milan, s obzirom da je i Leo Duarte zaražen ovim virusom.
“Rosoneri” večeras igraju utakmicu u kvalifikacijama za Ligu Evrope protiv Bodo Glimta i biće značajno oslabljeni.
Ibrahimović je odlično započeo sezonu s obzirom da je sa dva gola predvodio svoju ekipu u pobedi protiv Bolonje.
Jasno je da 39-godišnjem napadaču predstoji pauza, a videćemo kako će se to odraziti na njegovu formu kada se bude vratio na teren, ali i na igru Milana lišenu pomoći najboljeg igrača ekipe.



berkey
Hi! Quick question that’s entirely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when viewing from my iphone 4. I’m trying to find a theme or plugin that might be able to resolve this problem. If you have any suggestions, please share. Many thanks!|
Jelena93
Vrattice se on brzo, brz oporavak
Dambo
Treba izdrzati Milanu bez Ibre…..
Zofa
Pobedi Ibra kao i uvek do sada….
Hani666
Valjda nece napraviti mnogo veliku pauzu, ipak je on dobro pojacanje za Milan
Sasa55
Bice Zlatan dobro, svi znamo kakav je on
Jack Sparrow
Posle Lea i Zlatan je zaražen. Nadam seda ih neće biti više
Aurora
Snaćiće se Milan i bez njega
Luka99
Veceras hoce sigurno
Tweety
Želim ti brz oporavak Ibrahimoviću
n3cke
Morace covid da se oporavi od Zlatana
Peca33
Hahahahha, odlican komentar, nece on koronu ni osetiti
Flaki
Ma Milan i bez njih je veliki favorit.