Emotivno veče u Bolonji posvećeno Mihajloviću (FOTO)

Igrala je Bolonja večeras prvi meč na domaćem terenu od smrti Siniše Mihajlovića. Malo je reći da su navijači priredili emotivno veče legendarnom fudbaleru i treneru.

I pre meča su navijači Bolonje širili transparente pred stadionom gde je pisalo “Ćao Siniša, Mihajlović, uvek jedan od nas”.

Neposredno pred duel dva tima na video-bimu je pušten video posvećen bivšem treneru kluba, kao i nedavnom preminulom Đanluki Vijaliju.

Čak je i strelac prvog gola za Bolonju Rikardo Orsolini podigao prst u vazduh u znak odavanja počasti prema Mihajloviću.

A kada smo već kod golova, da spomenemo da je Bolonja dala samo jedan, dok je Atalanta bila ipak malo uspešnija i slavila sa 2:1!

Kao što rekosmo, Orsolini je u šestom minutu doneo prednost domaćinu. Tek je Atalanta u drugom poluvremenu stigla do preokreta.

Režiseri su bili Teun Kompmajners (za koga se pominje da je na meti Liverpula) u 47. minutu i Rasmus Hojlund u 58. minutu.