Došao je Slobodan Rajković u TSC kao veliko pojačanje koje će doneti stabilnost u odbrani ambicioznog kluba, ali nakon samo četiri meseca odlazi iz Srbije!
Kako pišu mađarski mediji, iskusni srpski fudbaler je dogovorio sve detalje ugovora sa tamošnjim MKT-om!
Ne navodi se da li će TSC dobiti neko obeštećenje ili ne, kao ni dužina ugovora Rajkovića, ali nema dileme da je posao dogovoren.
Imao je Rajković dosta uspona i padova u Bačkoj Topoli. Odlično je počeo sezonu, dao čak i gol protiv Vojvodine, ali je onda usledio veliki pad.
Sve je počelo od meča protiv Partizana kada je odigrao veoma slabu partiju zbog koje ga kasnije više nije ni bilo u timu.
Očigledno da ni novi trener Žarko Lazetić ne računa na bivšeg fudbalera OFK Beograda, Čelsija, Palerma, Tventea, Hamburgera, Vitesea, Darmštata, PSV-a, Peruđe i Lokomotive iz Moskve.
Mađarska će biti ukupno sedma zemlja u kojoj će Rajković pokušati da se dokaže i izbori za mesto u timu. Epizoda u TSC-u zaista nije bilo dobra…
HALILHODŽIĆ SLAVIO PROTIV RAJEVCA: Bufalova raketa probila Ganin bedem
OBAVEZNO POGLEDAJTE: GDE SU FUDBALERI KOJI SU OSVOJILI POSLEDNJU LIGU ŠAMPIONA REALU 2018. GODINE @Beki



Familija0
Vec vidim sutra naslov kako je potpisao za neki Aziski klub i uzeo gomilu love
El matador
Ma verovatno nasao bolji neki klub i vec lovu i ide dalje!!!
Maras!!!
Verovatno nije legla plata na vreme i cao!
ORO
Ko zna koji je razlog svemu tome,sumnjam da je samo losa partija u pitanju.
Dario
Ne bi ni dolazio u TSC da je odmah dobio neku bolju ponudu.
Mikonos
Istina,ali dobro od nekud mora da pocne,ako se dobro pokaze mozda ce ga hteti jaci tim.
Paki
MTK je losiji od TSCa. Mozda će u Madjarskoj oziveti karijeru koja je evidentno u padu
Releve
To se nista vise ne moze predvideti,ali to i cini stvari zanimljivijim.
Flaki
Kakav je to igral nekada bio. Igrao Bundes ligu ali onda pao i nije ga bilo nigde. Nije se snasao u TSCu
Zofa
Nije lud da se zadržava u Backoj Topoli i u Srbiji
Dambo
Nasao bolji angazman, zato i ide😂😂😂