Slovan "preživeo" Zrinjski, naredni rival - prilika za Borjanovu osvetu

Slovan iz Bratislave plasirao su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona pošto je u revanšu remizirao sa Zrinjskim 2:2.

Zahvaljujući pobedi minimalnim rezultatom iz prvog duela dalje je otišao slovenački predstavnik za kojeg nastupaju Milan Borjan i Aleksandar Čavrić.

Upravo je potonji doveo Slovan u vođsrvo pogotkom u osmom minutu susreta.

Na 2:0 povisio je Zuberu u 66. na asistenciju Čavrića i delovalo je da je pitanje pobednika rešeno.

Barišić je uneo dozu neizvesnosti u 75. minutu, a Ivančić u trećem minutu nadoknade postiže pogodak za 2:2 nakon čega se Slovan branio poslednjih četiri minuta nadoknade, ali Zrinjski nije uspeo da stigne do senzacije i izbori produžetke.

Naredni rival Slovana biće pobednik dvomeča Šerf – Makabi Haifa a moldavski tim ima prednost 1:0 iz prvog meča.

S kim kod da se sastane slovenački predstavnik biće to prilika za “osvetu” za Borjana koji je kao čuvar mreže Crvene zvezde u prethodne dve sezone bio eliminisan u kvalifikacijama za LŠ upravo od strane ova dva tima.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije