Vojvodina otvara saradnju sa celom Evropom: Sičendže pred potpisom za Engleze, nova milionska prodaja crveno-belih

Uzbudljivo fudbalsko veče na “Karađorđu” otvoreno je potpisom prvog zimskog pojačanja – Vanda Feliksa, a uskoro bi Novosađani mogli da ozvaniče i premijernu sedmocifrenu prodaju u 2026. godini.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Kako saznaje Meridian sport, Kolins Sičendže je pred potpisom za klub iz Čempionšipa. Vojvodina je blizu dogovora sa Englezima, koji su spremni da na račun crveno-belih uplate 2.100.000 evropskih novčanica.

Takođe, prema informacijama našeg portala, u slučaju dogovora – koji je praktično izvestan, Stara dama će inkasirati i 20 odsto procenata od naredne prodaje centralnog beka iz Kenije.

Odlaskom Sičendžea nastaviće Voša realizaciju niza sedmocifrenih prodaja, koje su joj u proteklim mesecima pomogle da dodatno proširi kontakte na različitim delovima Starog kontinenta. Kenijac će krenuti stopama Mihaila Ivanovića, Kejleba Zadija Serija, Andrije Radulovića, Seida Koraća, Lazara Romanića (otišao u Japan) i Jusufa Bamidelea…

Od dolaska u Novi Sad, Kolins Sičendže je zabeležio 52 zvanična nastupa uz postignut gol. Pouzdani štoper prethodno je nastupao za AIK, PAOK i Kups.

Bonus video:

0 Komentar

    Normalno je da se igrači prodaju, pogotovo kad stigne dobra ponuda. Ako klub zaradi i još dobije procente za dalje, to je win-win situacija

    Drago mi je kad vidim da nisu samo Zvezda i Partizan u fokusu. Vojvodina pokazuje da zna da napravi dobar posao i van domaćeg tržišta

    Puno bi vredelo da Vojvodina realizuje ovaj ugovor….

    Neka malo uspori ovako će samo da prodaju to što imaju ostat će bez kvalitetnih igrača a neće dobiti neke značajne far

Postavi odgovor