IDEALNA PETORKA ZVEZDE: Rakočević je vođa, ko je jedini stranac?

Dok svi iščekuju eventualni nastavak sezone, ABA liga je navijačima svojih učesnika dala prostora da izglasaju najbolju petorku.

Posebno je bilo zanimljivo kada je u pitanju Crvena zvezda, pa su možda navijači svojim izborom iznenadili.

Gotovo dve decenije se beogradski klub takmiči u regionalnoj ligi, pa je za to vreme prodefilovalo mnogo igrača.

A, koji su ostavili najbolji utisak na navijače?

Sudeći prema glasovima, legenda kluba Igor Rakočević je idealan plejmejker, dok se na poziciji beka našao Milan Gurović.

Jedini stranac u idealnom timu je Kvinsi Miler, dok su centarske pozicije zauzeli Nemanja Bjelica i Boban Marjanović.

Igor Rakočević je sa Crvenom zvezdom osvojio dva trofeja kupa, kao i prvenstvo.

Sa druge trane, Gurović se okitio medaljom Kupa Radivoja Koraća.

Kvinsi Miler proveo je u Beogradu samo godinu dana, ali to je očigledno bilo dovoljno da ga navijači upamte.

Miler je sa Zvezdom osvojio ABA ligu i Superligu Srbije.

Iste trofeje osvojio je i Boban Marjanović, koji je bio izabran i u idealnu petorku Evrolige.

Nema sumnje da će ovo priznanje i te kako imponovati igračima koji su se našli na listi.

PAVIĆEVIĆ: Ako se sezona nastavi Mornar će biti najopasniji!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Danijel Aleksić: Uživam u Turskoj! Kakvi su Robinjo, Škrtel, Demba i Višća? O Zvezdi, Đenovi, Arabiji…

PUSTE ŽELJE CRNO-BELIH Nedović u Partizanu – koliko je to realno?!

41 Komentara

    Smesno,jedino bjelica i marijanovic,ovo ostalo ne vredi nista

    E pa ovaj miler sigurno nije za najbolju petorku

    Kakva je ovo petorka bez Ducija Simonovica Slavnica i Kapidzica. Jer se ovo neko zeza sa nama i ko je to birao?

    Ovo je izbor vezan za period Aba lige. Petorka odlična,ali uticale su i karijere van Zvezde,a fali bek šuter. Tu su Đenka ili Beron.

    KAkva je ovo idealna petorka svih vremena kada je u njoj kvinsi miler koji odigrao 20-tak utakmica u ZVEZDI?

    Kao velikom Srbinu i patrioti koji pre svega voli i postuje svoju zemlju ipak u idealnu petorku Zvezde nebih stavio Kvinsia Milera i pored svih maestralnih igara koje je pruzio u nasem dresu.

    Kako, a Divac ??? :)))

    Divac im je trener izgleda ?

    Vidi se kakvu inteligentnost imaju navijaci Zvezde. Stave igrace koji su igrali samo jednu sezonu u crveno-belom dresu. Nikad vi kosarkaski necete biti pametni

    Petorka boli glava, bice Zvezda u uspehu, zadovoljan sam

    Jedva napravili petorku, u partizanu ima takvih 20 igraca neznas kog ces pre u prvu petorku!

    Odlicna petorka u nasoj Zvezdi..

    Tesko je sastaviti petorku,bilo je tu jos dobrih igraca. Miler jeste umeo da zakuca ali mislim da je Simonovic bio bolji na toj poziciji

    Mislim da navijaci uvek prepoznaju dobre igrace,i ovog puta su napravili odlicnu petorku.

    Partizanova najbolja petorka bi tukla ove sa 30 razlike.

    ma jeste sada, ne preteruj..

    Toliko im je velika istorija da je Miler u idealnoj petorci.

    Ne slazem se sa izborom ali dobro svakako odlicni igraci!

    Trener zmago i covke, bez ?nista

    Ubitacna petorka, ali Boban najvise ide uz Wiliamsa i nema zime

    Jako dobra petorka? Moj favoritv je Bjelica definitvo ?

    A sto nema mladog Čovića, to nije fer! ?

    Ubitacna petorka, mada bas Miler pored tolikih igrača koji su igrali, ali ok Djenka je više dao za Zvezdu npr

    Moja petorka je bila Williams, Rakočević, Gudurić, Bjelica, Marjanović. Bolji play od Williamsa na ovim prostorima nije igrao u poslednjih desetak godina.

    Realno sa ovom Zvezdinom petorkom može da se poredi samo Partizanova petorka.

    Realno da, mada mozda je ipak bolja partizanova petorka

    Ovo je izuzetno tesko pitanje jer ima orevise igracakoji zasluzuju idealnu petorku

    Atomska postava ,ne bih ništa menjao !

    Odlicna petorka sve sjajni igraci ,e sad Quincy i Čiča igraju iste pozicije 3,mozda na poziciju 2 fali borbeni Vuk Radivojevic,odlican igrac isto koji je bio tu kad je bilo najteze ??⚪?⚪

    Jeste odlican spoj al po mom misljenju Marjanovic je jedan od najboljih, on svaki put ostavi jak utisak

    Ova petorka je sve.. Da se uigraju i nema bojazni za njih.

    Legenda do legende

    Vau… Odlična petorka.. Realno može da pobedi bilo koju ekipu…

    Odlicna petkorka Zvezde! Jedva cekamo da oh vidimo na terenu.

Postavi odgovor