RADONJIĆ PORUČUJE: Bilo bi prirodno da se vratim u Crvenu zvezdu

Nekadašnji trener Crvene zvezde Dejan Radonjić u intervjuu za Sport klub pričao je o boravku na klupi crveno-belih, eventualnom povartku na Mali Kalemegdan.

Radonjić je sa Crvenom zvezdom nizao uspehe. Osvajao je ABA ligu, Kup Radivoja Koraća, domaće prvenstvo. Takođe, u Evroligi su ostvareni odlični rezultati.

– Radi se o periodu od četiri godine u Evroligi. Bilo je različitih sezona sa sistemima takmičenjima koji nisu isti. Prvih godina smo imali jedan sistem, da bi on u poslednjoj sezoni bio promenjen. U prvoj sezoni smo posle prvih deset duela otišli u Evrokup, a sledeće godine smo bili u Top 16, da bismo naredne igrali četvrtfinale Evrolige protiv CSKA, a onda smo ušli u novi sistem od 30 mečeva, nije ih moguće porediti. Takođe, ABA liga je bila u drugačijem sistemu sa manje mečeva, pa se i to promenilo. U poslednjoj sezoni smo imali polufinale u toku Evrolige, ili finale dan, dva posle Evrolige. Nije adekvatno napraviti analizu čitavog period, već raditi to postepeno, od sezone do sezone – rekao je između ostalog Radonjić.

Crnogorski stručnjak ne isključuje mogućnost povratka u Crvenu zvezdu.

Rekao sam za Sport klub u januaru da bi bilo prirodno da se to desi. U ovom trenutku kada je sezona prekinuta i kada imamo zdravstveni momenat koji je najbitniji, mislim da nije adekvatno pričati o tome. I ranije sam govorio o tome da su moja osećanja prema Crvenoj zvezdi poznata i jasna. Znam stav navijača. Moj stav prema njima takođe je sasvim jasan i tu nema ničeg nepoznatog – jasan je doskorašnji trener Bajern Minhena.

Dejan Radonjić je bio trener Crvene zvezde u periodu od 2013. do 2017. godine.

LEPE VESTI Beograd među tri kandidata za završnicu Evrolige!

OBAVEZNO PROČITAJTE: Fudbalski kutak iz karantina EP 05 | Borota i Močibob secaju se evropskog prvenstva 92

NHL ZALEĐEN Datum nastavka sezone još uvek nepoznat

119 Komentara

    Zašto si onda i otišao? Verovatno jer težiš ka boljem, onda nema svrhe vraćati se na staro i ono što je lošije… pritom nije mi se nešto specijalno pokazao u Zvezdi

    Vrati se u Zvezdu da pokorimo Evropu

    Bilo bi to odlično.

    Sto si uopste i odlazio..

    Zvezda je mnogo pala trenutno a logično je da se vrati zašto da ne, dosta je doprineo KK Zvezda

    Imao sam loše mišljenje o Radonjicu ali me čovek me demantavao sa trofejima.

    A kad je solazio nisu mu se baš radovali, no dobro, lepo je kad se klub i bivši treneri i igrači ovako poštuju. To je dokaz da se radilo kako treba.

    Vratite ga odmah I uživaj te u njegovom radu, pobedama ibuspesima

    Tooo,sad cekamo da ga vrate

    Kvalitet rada Dejana Radonjic u Zvezdi je bio na zavidnom nivou. Ovaj gospodin preferira defanzivni stil igre koji je sistematski primenio na zvezdinu ekipu koja je se pazljivo formirala, gde su neki nasi danas reprezentativno kljucni igracii imali priliku stasati u velike asove. Tada smo igrali kvalitetnu, prepoznatljivo tvrdu kosarku, sa par stranaca koji su dosli sa ciljem i dali maksimalan doprinos. Na zalost to danas u mojoj Zvezdi posle odlaska Radonjica nemogu videti. Izgledamo kao rastimovani klavir. Odigramo dva ocajna meca, pa jedan maestralan, pa jedan prosecan, pa opet ocajan i nigde kontinuiteta u dobroj igri.

    Dejan Radonjic je napustio redove Crvene Zvezde neslavno, ne zbog rezultata, već je po sredi nesto drugo. Sad cu vam i reci sta je to. Naime posle proslave, tacnije u toku proslave osvajanja titule, Dejan Radonjic je pitao Covica kad ce zaostali novac, ovaj mu je rekao da nije ni mesto ni vreme za tako nešto. Posle proslave nakon dva dana Radonjic opet ponavlja pitanje Covicu, ovaj vidno iznerviran mu zustro odgovara i dolazi do sukoba na relaciji Radonjic – Covic. Epilog je svima poznat, Radonjic napusta redove KKCZV, dok je Covic ne vidim da ce se Radonjic vratiti.

    Pa gde je nasao Covica da pita za pare?

    cekako te radonja! odlican za zvezdu

    Sta bi Radonja nema se gde sad.. Pa aj kad bi Zvezda htela.. NEMA SANSE.

    Radonjic je jos i drzao mlade igrace i davao im minutazu i tako i treba, sad samo crnci igraju. Dobar je radonjic!!!

    Postavio si temelje na koje danas igra crvena zvezda sto je nelada vujosevic bio u partizanu to si ti bio u zvezdi

    I ja mislim da je najbolje da se vrati, nije to to bez njega.

    Vrati se da upotpunis pricu, zajedno ste jaci.

    Vratii se,sta cekas!

    Videlo se kakav je trener van Zvezde

    Dobar je trener, bio bi dobar za zvezdu

    vrati se svi te cekamo samo da se igra pocne i zamenis sakotu

    Bio bi to dobar potez uprave da vrati Radonjića.

    Odlican.

    Bolje da se ne vraca, ipak nije za sad potreban.

    Vole ga navijači donosi harizmu klubu ali mislim da nije za velika dela, u svakom slučaju bolji od svih što su posle njega dolazili

    To bi bila prava stvar za Zvezdu ipak je sa njima Zvezda bila najbolja

    Da je bio dobar on ne bi ni otisao iz zvezde

    Nije vreme da se govori do tome

    Msm da je joj prerano da se o tome uopste i prica

    Nemaju ljudi vise o cemu da pricaju…

    Pa ko god da dođje bilo bi lepo da ih digne malo ??

    Ako je neko dobar za Zvezdu, onda je to Radonjic

    Dobat trener i dkbri igraci…da je sad tako al bi bilo lepo

    Vrhunski trener…mislim da bi to bio pun pogodak

    Nisam siguran bas koliko bi to bila prava stvar

    Ludi Radonja…voleo bi da se vratis u Zvezdu!

    Nije bio los u zvezdi sto da ne

    Super je bio, najvise uspeha je Zvezda s njim napravila.

    Odlican je trener.Ima dobar sistem.Zanimljivo bi bilo da se vrati u zvezdu

    I ja bih voleo ds ga gledam opet u zvezdi

    Tesko,.ljuti se Covic…a dok je Covica ima i para za Zvezdu ?‍♂️

    Nizao bi opet uspehe sa zvezdom,zagarantovano.

    Apsolutno? Jedva cekam da se brati u Zvezdu opet?

    Samo je rekao da vi voleo…ne znaci da ce da bude tako?

    Ne verujem da ce se on vise vratiti u zvezdu.

    Ne verujem ni ja, a i Zvezda ima trenera

    Iskreno bih volela da se vrati.. Idemo Zvezda

    I ja isto bas

    nizao je uspehe

    .. vrati se ovce tvoje nemogu bez tebe

    Hahahahahahha???

    Radonjic ce se sigurno jednog dana vratiti u Zvezdu, jer je u tom klubu stekao ime!

    Dule mu je pokazao koje boss

    Jedan od retkih u zvezdi koji nije hteo svađu sa Partizanom

    Vrhunski strucnjak. Sa njim su uspesi zagarantovani.

    Voleo bih to. Pa da gledamo staru-novu Zvezdu.

    Da znas

    Ovo bi bilo sjajno kada bi se ostvarilo.

    Bilo bi supeer

    Pun pogodak za Zvedu bi bio da se vrati Radonjic

    Zvezda realno nije imala boljeg trenera od Radonjica, sa njim je najveci uspeh postigla!

    Sta bi ovaj majstor napravio sa igracima koje zvezda ima poslednje 2 sezone

    Lopta nije mogla da prođe a kamo li protivnički igrač. Takav utisak smo sticali u Areni i Pioniru.

    Slazem se sa Dejanom, nije sada adekvatan momenat pricati o povratku na Mali Kalemegdan!

    U to vreme Zvezda je bila stvarno dobra alii mislim da to nije njegova zasluga

    Nje njegova, moja je i Coviceva … ?

    Imperativ je da se Radonjic vrati… inace ne znam kuda zvezda u kosarci ide…

    Zvezda je zvezda

    Daa zvezdaaas

    A on odlican trener

    Vala Radonja bi vezanih ociju bio prvi ove godine u Aba ligi sa ovakvom ekipom Zvezde.Posle njega sve neki poluamateri od trenera!

    Kakvu ekipu(igrace) ima sad Zvezda a kakvu je ekipu tada imala!Prosetali bi se kroz ligu sa Radonjicem sada!

    E jes vala

    Slazem se sa tobom, bilo bi super za Zvezdu kada bi se vratio

    Odlican trener

    Slazem se

    Vrhunski

    Ovu vest kad sam video kao da sam dete dobio!Vrati se majstore pa da opet gazimo sve kao u vreme kada si bio na klupi!!!

    Idemoooo zvezdo

    i meni je ista takva reakcija 😀 vreme mu je da se vrati kuci i da zvezda opet sa njim zablista

    Ppsle njega zvezda nema pravog trenera

    Odlican trener sigurno bi dobrodosao zvezdi

    Cekamo te dodji. Otkako je otisao zvezda nema ni tim ni igru

    Pq druze moj, to je sad vec nesto drugo…

    sa trenutnim timom da, imao bi on tu pune ruke posla

    Najbolji si, ocekujem tvoj povratak u Zvezdu

    Sve bi nas obradovao njegov povratak

    On je najbolji trener za Zvezdu.Nadam se da ce se vratiti

    Vrati se, ako ih ti ne spasis niko nece.

    Sa njim je Zvezda imala sjajne rezultate.Bilo bi dobro da se vrati

    I grace se kosarka I ako se ne vrati

    Bas je bila extra zvezda kada je on vodio, odlicna ekipa sa pravim trenerom

    Ne verujem da ce se skoro desiti, ali jednom sigurno da hoce

    Vrati se Radonja ne ide bez tebe.

    i ja bi se vratio da nemam kud,evroligasku ekipu tesko da ces vise voditi,realno

    a i uopste ne mora da znaci da bi i taj povratak bio toliko uspesa!

    ne bi se vratio ti rodjace u Zvezdu nikada da imas ponude,provalili te da si prosecan trener i nista vise,i sad je realno da se vratis u Zvezdu

    Pa Zvezdi je dobar,…

    On je mozda prosecan, ali ovi sada su ispod proseka

Postavi odgovor