TOMAS NAPUSTIO PAO Amerikanac se seli u Španiju

Nastavlja se osipanje igračkog kadra u Panatinaikosu. Novi košarkaš koji je napustio klub je Dešon Tomas koji se seli u Španiju.

Iskusni krilni centar je u Atini zarađivao 800.000 evra godišnje, što “zeleni” nisu mogli da mu garantuju.

Amerikanac je sada slobodan igrač i najverovatnije će karijeru nastaviti u Španiji.

Za Tomasa se interesuju dva španska evroligaša Valensija i Baskonija.

Nešto veće šanse se daju Baskoniji koja u Tomasu vidi idealnu zamenu za Tornikea Šengeliju koji je otišao u CSKA Moskvu.

PAO je već našao zamenu za Amerikanca u liku košarkaša Galatasaraja Grega Vitingtona.

Tomas je prošle sezone bio najbolji strelac Panatinaikosa u Evroligi sa prosekom od 13,9 poena po utakmici.

VELIKO POJAČANJE ZA BUDUĆNOST Edžim stigao u Podgoricu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

10 Komentara

    Imaće španci da mu plate a plus je odličan igrač tako da igrace I zaradjivace više nego kod grka.

    Biće još više osipanja zbog prelaska iz Evrolige u fibinu ligu šampiona!

    Mnogo se i dalje loseg dogadja u PAOu.. Videcemo kakva ce im biti sledeca sezona.. Mozda najgora ikada

    Ide on u baskoniju sigurno, tamo ce najviše igrati.

    Dobar igrac,verujem da ce mu prijati spanska liga…

    Odlican je igrac je,otimace se za njega

    Lepo svako je nasao svoje,on novi klub,a klub njemu zamenu

    Odličan igrač za Evropu …top pojačanje

    Jedan ode, drugi dodje i tako… 😁 A Tomas ode u Baskoniju 100%

    Mislim da ce otici u Baskoniju, bio bi dobro pojacanje za njih

Postavi odgovor